Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignisus

27 lutego 2021, 12:59

Szpudermen

Avatar GetRekt_MLG

24 września 2015, 20:13

Nie rozumiem, jak można nie mieć chociaż odrobiny samokrytyki i wrzucać coś takiego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 23:26

@julka1280: Nie tylko ty jesteś normalna

Avatar TheHunterMikiPL

12 sierpnia 2017, 01:26

@Crobat: Oj tam.
Gdybym ja zaczął tworzyć dobre dzieła i publikował je, to być może bym opublikował jakieś słabe z dopiskiem, że to sprzed ileśtam czasu.

Avatar Archeologwinternetach

23 kwietnia 2017, 12:53

Upośledzeni.

Avatar troll25

15 marca 2016, 23:10

batmun i spijder man

Avatar Sara231

10 grudnia 2015, 07:33

To jest gorsze XD

Avatar Sara231

10 grudnia 2015, 07:36

@Sara231: Nie, jednak to jest gorsze.

Avatar Mrs_Nikt

19 lutego 2016, 18:48

@Sara231: Nie wiesz co mówisz.

Avatar Shadow_cat

26 lutego 2016, 13:55

@Sara231: Kłamiesz , gorsze jest to -

Avatar Shadow_cat

26 lutego 2016, 13:56

Avatar wolfieart

26 września 2015, 09:39

ha ha ha 😂 nigdy nie ogarnę tych dzieci które wstawiają do internetu coś takiego. A najlepsze jest to ze są osoby które piszą "jaki cudny rysuneczek:3 to takie ładne" czy tak ciężko wyznać ze coś jest poprostu brzydkie? Rozumiem ze od czegoś się zaczyna i prace większości artystów z samego początku mają podobny poziom ale zanim wstawi się coś takiego np. na facebooka trzeba najpierw poćwiczyć.

Avatar Koroshi

25 września 2015, 21:03

Moja koleżanka gorzej rysuje od tego ale sama siebie uważa za artystkę 🍎🍓🍓

Avatar Jasonicos

Edytowano - 25 września 2015, 00:31

nopenopenopenopenope

Avatar Pride

24 września 2015, 23:31

Batrysunki...

Avatar amekninja555

26 sierpnia 2015, 20:00

I'm Baman...
I'm Piderman...

Avatar Crobat

24 września 2015, 21:09

@amekninja555: Were best frens!

Avatar TheGreatcat

24 września 2015, 20:52

Jak to miło wejść do internetu i zobaczyć że nie tylko ja jestem rysunkowym beztalenciem :D

Avatar
Konto usunięte

24 września 2015, 20:49

Batman wygląda jak ten z Batmetalu

Avatar matiExtreme

24 września 2015, 20:34

Niewiedziałem że spidrmen ma oczy podobne do iluminatii

Avatar PanSowa12

24 września 2015, 20:46

@matiExtreme: Bo nie ma

Avatar matiExtreme

Edytowano - 24 września 2015, 20:51

@PanSowa12: Mam bujną wyobraźnię przepraszam ignorujcie ten obrazek

Avatar Darwineek

24 września 2015, 20:16

Avatar Windows_10

27 sierpnia 2015, 09:52

staph plz spoderman plz betmun plz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Jakby trochę nie fair

Totalnie

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka