Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar frazeologizm

30 sierpnia 2015, 14:55

Od kiedy gra Maciek w ''Klanie''?
- Od downa

Avatar Lubiesiebie

30 sierpnia 2015, 18:32

@frazeologizm: He he he he he herbata mi stygnie ;-,

Avatar piotros23

20 września 2015, 16:09

@frazeologizm: dobre

Avatar figaro19

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 20:43

Wchodzi Maciuś do piekarni:
- Poproszę 7 bochenków chleba.
- Po co ci 7 bochenków chleba? - Jeden dla mnie, sześć dla zespołu!

Avatar figaro19

26 sierpnia 2015, 20:44

@figaro19: Jaki jest ulubiony napój Maćka z Klanu?
.
.
.
.
Woda z kranu!

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 20:47

@figaro19: suche jak chińskie zupki

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:11

@figaro19: Ile Maćków z Klanu potrzeba do wkręcenia żarówki?

0. Maciek z Klanu nie wkręca żarówek.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 21:11

@figaro19: Ile Maćków z Klanu potrzeba do wkręcenia żarówki?

0. Maciek z Klanu nie wkręca żarówek!

Avatar Meuflagiator2000

26 sierpnia 2015, 21:31

Za 3 razem śmieszniejsze.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:47

@Meuflagiator2000: Zdublowało się ;-;

Avatar Meuflagiator2000

26 sierpnia 2015, 22:11

ztrublowało! Czekaj, nie pasuje ._.

Avatar UngrammarSoviet

30 sierpnia 2015, 11:41

Wasze żarty są takie suche że aż muszę się napić.

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

30 sierpnia 2015, 13:14

@figaro19: mógł byś tymi sucharami Afrykę nakarmić

Avatar ALKATRAZ

30 sierpnia 2015, 10:04

to maciek z klanu

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 11:05

@ALKATRAZ: co sie stao

Avatar RobloxAlusiek

23 stycznia 2025, 12:10

@ALKATRAZ: Co myślisz o Klanie i innych telenowelach?

Avatar Smashrum

30 sierpnia 2015, 08:52

jaki ryj lol

Avatar kamykPL

30 sierpnia 2015, 08:57

@Smashrum: Lepszy upośledzony człowiek, niż upośledzony delfin.

Avatar Wonsz

Edytowano - 30 sierpnia 2015, 10:26

@Smashrum: A nie mówiłem żebyś nie patrzył w lustro?

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

30 sierpnia 2015, 13:15

@kamykPL: riposta like a boss

Avatar Crobat

30 sierpnia 2015, 08:55

To ja się boję jakie są gry.

Avatar Kambot

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 20:48

Kawaiiii Maciuuuuś

Avatar Kambot

26 sierpnia 2015, 20:51

@Kambot: Wda mnie ktoś w poważna dyskusje bo mi się nudzi ;v

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 20:55

@Kambot: Czy nie sądzisz, że sikanie na stojąco przez kobiety jest o wiele bardziej praktyczne niż na siedząco?

Avatar Kambot

26 sierpnia 2015, 21:17

Tooo ja lepiej pójdę spać
Zbyt ciężki temat dla mnie ;/

Avatar Sebzer

26 sierpnia 2015, 21:38

uważam iż aczkolwiek nie wiem nie ma to znaczenia ponieważ jestem facetem i takiagby jednak mam to w głembokim poważaniu a ponadto jest 21:38 więc tak jednak idę spać ponieważ gdyż nie wiem co piszę ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Płać pan

Mało znany szczegół

Nie znoszę kleszczy

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka