Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:32

Areg przestań płakać w poduszkę. To tylko dziewczyna... Zacytuję ci piękną pieśń prosto ze Skyrim...

"Walka naszym żywiołem, myśmy Skyrim dzieci. Sovngard wzywa - z naszych ciał duch uleci"

Avatar UkradliMiNick

26 sierpnia 2015, 21:33

Ja nie płaczę, po prostu ona woli jacka ;w;

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:34

@UkradliMiNick: Stahy to związek przez internet

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:34

@UkradliMiNick: "Myśmy Skyrim dzieci..."

Avatar UkradliMiNick

26 sierpnia 2015, 21:43

Poza tym, myślałem, że ona jest ogarnięta, ale gdy zobaczyłem jakie szopki odstawia i jaką poezję na poziomie gimba na pożegnanie mi napisała...

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:44

@UkradliMiNick: "...Sovngard wzywa..."

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 21:45

@UkradliMiNick: Dlatego zostaję przy Magdarence

Avatar Roonia

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 21:47

@UkradliMiNick: Dziękuję bardzo :3 Jestem ogarnięta,jakbyś nie wiedział.Poprosiłam przyjaciela o pomoc i tyle. Przykro mi,że uważasz,że to gimbusiarskie.

Avatar Roonia

26 sierpnia 2015, 21:48

Dzięki,tylko dziewczyna ^^

Avatar Roonia

26 sierpnia 2015, 21:48

Dzięki,tylko dziewczyna ^^

Avatar jacek1s

26 sierpnia 2015, 21:49

@UkradliMiNick: Woli bo najwyraźniej da się być poniżej dna :| Przykro mi, że umiejscowiono Cię w takiej sytuacji ;-;

Avatar Mycha2001

26 sierpnia 2015, 22:31

@jacek1s: Jacek ty suko jak mogłeś???!!

Avatar Roonia

27 sierpnia 2015, 00:36

@UkradliMiNick: Tobie wystarczyło zwykłe:Zrywam z tobą?

Avatar Szymon123PL

27 sierpnia 2015, 00:40

@UkradliMiNick: Po pierwsze: Ciesz się, że Ci w ogóle jakaś poezję napisała, bo ewidentnie na to nie zasługiwałeś, a udowodniłeś to tym obrazkiem. Ciekawe, czy o kolejnej też wstawisz coś takiego? Powiem tak: Najpierw dorośnij, naucz się, że każdy związek może się rozpaść (a w szczególności przez Internet), a potem jeszcze naucz się szacunku do drugiej osoby i dopiero potem szukaj dziewczyny. I nie płacz publicznie.

Avatar Master1234PL

27 sierpnia 2015, 08:40

@UkradliMiNick: Zrobisz screena czy nie bardzo? :>

Avatar PanKieubaska

29 sierpnia 2015, 19:07

Ja pierdzielę, to jest strona rozrywkowa a nie jakieś kłótnie partnerskie, jak się kłócić to na Priv ludziska.

Avatar Jasonicos

29 sierpnia 2015, 19:53

Skrzydlosz co to za czapa?
Na wojne zapi***alasz być lotnikiem czy co ?

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2015, 19:54

@Jasonicos: Putin idzie na Ukrainę. Trzeba mu pomóc XD

Avatar WolfWolfyWolf

30 sierpnia 2015, 01:22

@UkradliMiNick: Odszczekaj to! ja tylko mogę besztac moich więźniów!

Avatar hejt123

15 listopada 2015, 00:29

@UkradliMiNick: Wy tak na serio, czy znowu jakiś z dupy temat? ._.

Avatar przem179

29 sierpnia 2015, 19:40

tam jest tylko karta z losowymi literami

Avatar KoziLowca

Edytowano - 29 sierpnia 2015, 19:17

Powinno być: "O nie, wdepłem w gunwo"

Avatar ALKATRAZ

29 sierpnia 2015, 19:11

lepiej w kapciach

Avatar Roonia

29 sierpnia 2015, 19:02

Tytuł mnie intryguje...Znowu? :|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Niegrzeczny Oskarek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka