Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dobro_to_dobro

18 września 2019, 20:51

Koniec sierpnia

Avatar iger3

29 sierpnia 2015, 23:25

Niedawno mi się udało uzbierać 49, ale niestety nie mam fanów :P I nie zobaczyłem cycków mamy Harrdena :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar iger3

30 sierpnia 2015, 17:20

@Quuash: A to chyba miałoby jakiś sens :P Wystarczy że najedziesz na to zdjęcie i klikniesz lewym przyciskiem myszy :P

Avatar SharpNeedle

19 maja 2016, 17:04

@iger3: Mój najlepszy ma 42.

Avatar olwia214

30 sierpnia 2015, 13:45

Ja nie mam fanów :< xD

Avatar Modernm

30 sierpnia 2015, 22:49

@olwia214: Ja też nie

Avatar kronim

30 sierpnia 2015, 05:08

U mnie nigdy tak nie było i nigdy nie będzie ;(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar kronim

30 sierpnia 2015, 18:02

:O nice !!!

Avatar kronim

30 sierpnia 2015, 18:04

Braun zniszczy cie za ten komentarz ! :) - przeczytaj mój opis

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 14:43

Nie rozumiem czemu ludzie podniecają się tymi strzałkami. Nic wielkiego nie osiągnęli.

Avatar Mirek01

30 sierpnia 2015, 13:44

nie dostane aż tylu ;_;

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 13:01

Ja zamiast słyszeć fanów słysze dźwięk reklamacji monitora...

Avatar
German_Shepherd

30 sierpnia 2015, 12:29

Kto tak w ogóle robi?

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

30 sierpnia 2015, 10:25

Mam jakieś 200+ pod jednym komem... może warto dać zdjęcie?

Avatar MokryAdam

29 sierpnia 2015, 22:47

Nie mam fanów ;)

Avatar world_ball

30 sierpnia 2015, 07:52

@MokryAdam: mogę autograf? *-*

Avatar UkradliMiNick

30 sierpnia 2015, 08:30

@MokryAdam: *ekhem* ja.

Avatar UngrammarSoviet

29 sierpnia 2015, 22:51

Cóż ja w 18 dni dobiłem 2634 łapek w górę

Nadal nie jestem zbyt popularny żeby mieć hejterów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar WolfWolfyWolf

30 sierpnia 2015, 22:36

@world_ball: już się wieszam

Avatar world_ball

30 sierpnia 2015, 22:51

@WolfWolfyWolf: ;-; plz

Avatar Janusz_Przewodnik

30 sierpnia 2015, 01:36

Wew rok 1419 szczałek w górę i 369 w dół, to całkiem przeciętnie, co nie?

Avatar Janusz_Przewodnik

30 sierpnia 2015, 01:32

Ołemdżi masz racjem!!!! A nie... Jestem brzydki ;-;

Avatar ALKATRAZ

29 sierpnia 2015, 23:21

jeja ma myszkę bezprzewodową

Avatar VanQuisch

29 sierpnia 2015, 23:01

Kiedyś pisałem takie filozofie, że nawet Mnich by się tego nie powstydził. Dostawałem tyle strzałek w górę, że wykarmiłem nimi dzieci w Afryce a i tak zostało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przyszłość jest piękna

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka