Dostałeś ostatnio 16 zielonych strzałek pod komentarzem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przyszłość jest piękna
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2019, 20:51
Koniec sierpnia
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:25
Niedawno mi się udało uzbierać 49, ale niestety nie mam fanów :P I nie zobaczyłem cycków mamy Harrdena :(
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:03
@iger3: wstaw zdjęcie chińczyka który patrzy się na karteczkę
Odpisz
30 sierpnia 2015, 14:08
@mrofpower: Co?! o_O Nie mam pojęcia o co Ci chodzi :P Starałem się zrozumieć ale nie potrafię :P
Odpisz
30 sierpnia 2015, 15:13
@iger3: Za małe zdjęcie.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:20
@Quuash: A to chyba miałoby jakiś sens :P Wystarczy że najedziesz na to zdjęcie i klikniesz lewym przyciskiem myszy :P
Odpisz
19 maja 2016, 17:04
@iger3: Mój najlepszy ma 42.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:45
Ja nie mam fanów :< xD
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:49
@olwia214: Ja też nie
Odpisz
30 sierpnia 2015, 05:08
U mnie nigdy tak nie było i nigdy nie będzie ;(
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2015, 10:42
@kronim: Aaleeee słooodki poro!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 10:56
On jest niby słodki? Spójrz na niego:
Odpisz
30 sierpnia 2015, 10:57
OVERCUTED!!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:58
Gnar i jego taniec w grze :O
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:24
kog'maw jest słodszy :)
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:58
@kronim: Bjutyful
Odpisz
30 sierpnia 2015, 18:02
:O nice !!!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 18:04
Braun zniszczy cie za ten komentarz ! :) - przeczytaj mój opis
Odpisz
30 sierpnia 2015, 14:43
Nie rozumiem czemu ludzie podniecają się tymi strzałkami. Nic wielkiego nie osiągnęli.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:44
nie dostane aż tylu ;_;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:01
Ja zamiast słyszeć fanów słysze dźwięk reklamacji monitora...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:29
Kto tak w ogóle robi?
Odpisz
30 sierpnia 2015, 10:25
Mam jakieś 200+ pod jednym komem... może warto dać zdjęcie?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:47
Nie mam fanów ;)
Odpisz
30 sierpnia 2015, 07:52
@MokryAdam: mogę autograf? *-*
Odpisz
30 sierpnia 2015, 08:30
@MokryAdam: *ekhem* ja.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:51
Cóż ja w 18 dni dobiłem 2634 łapek w górę
Nadal nie jestem zbyt popularny żeby mieć hejterów
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:06
@UngrammarSoviet: Wiem jakie to uciążliwe i jak starałeś się. Zostane twoim hejterem.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:29
@UngrammarSoviet: ja tyle zbieram w tydzień
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:43
@jacek1s: A ja się cieszyłem z moich 2000 dobitych w trzy lata *żal, smutek, rozpacz, próby samobójcze*
Odpisz
30 sierpnia 2015, 00:08
@kubage123: nawet mam własnych hejterów
Odpisz
30 sierpnia 2015, 01:10
@jacek1s: Masz mnie :)
Odpisz
30 sierpnia 2015, 01:15
@UngrammarSoviet: ja przez trzy-cztery lata uzbieralem 1500 może więcej...ZGIN i odejdz bo mnie smutasz i to bardzo ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 04:30
@jacek1s: teraz ci lecą łapki w dół
Odpisz
30 sierpnia 2015, 07:51
@WolfWolfyWolf: a ja w 1 miesiąc 1200 ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 07:53
@nikttaki: Pewnie je też zbiera,tylko nie wie ile ich ma
Odpisz
30 sierpnia 2015, 10:55
@UngrammarSoviet: ja przez całe moje nędzne jejowiczowe życie dostałem mniej niż 100
Odpisz
30 sierpnia 2015, 10:55
@world_ball: ku*wa no nie, no poprostu ku*wa no nie
IDE się ku*wa wieszac
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:04
@RedShirt: może się nie chwali
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2015, 12:28
@WolfWolfyWolf: nie, proszę... ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:36
@world_ball: już się wieszam
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:51
@WolfWolfyWolf: ;-; plz
Odpisz
30 sierpnia 2015, 01:36
Wew rok 1419 szczałek w górę i 369 w dół, to całkiem przeciętnie, co nie?
Odpisz
30 sierpnia 2015, 01:32
Ołemdżi masz racjem!!!! A nie... Jestem brzydki ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:21
jeja ma myszkę bezprzewodową
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:01
Kiedyś pisałem takie filozofie, że nawet Mnich by się tego nie powstydził. Dostawałem tyle strzałek w górę, że wykarmiłem nimi dzieci w Afryce a i tak zostało.
Odpisz