Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2015, 20:40
Czy jestem jedyny, który lubi rodzynki w cieście? I nie tylko w serniku? :P
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:51
@DisuPL: Rodzynki są za**biste...
Odpisz
4 lutego 2021, 11:54
@DisuPL: też lubię
Odpisz
2 lipca 2022, 15:48
@DisuPL: też lubię
Odpisz
9 sierpnia 2023, 22:01
@DisuPL: Ja lubię
Odpisz
14 września 2015, 21:02
Napisałbym, że lubię sernik z rodzynkami ale brakuje mi pudeł na hejty :(
Odpisz
14 września 2015, 21:05
@Wezyr: weź jedno z moich |_____|
Odpisz
14 września 2015, 21:24
@Mewtwo1: Ja mam większe. |_____________________________________|
Odpisz
14 września 2015, 21:49
@LifeToLife: a ja mam kosz jest glebszy (_________________________________________________)
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 14:48
@lucky20: Ja mam taki jak Czerwony Kapturek. (xxxxxxxxxxxxxxxx)
xxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx
Odpisz
15 września 2015, 15:51
@Wezyr: Piona, też lubię sernik z rodzynkami.
Odpisz
15 września 2015, 15:51
Ja tam uważam rodzynki za jedyny plus sernika.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 21:27
Bądź mną
>Idź do sklepu
>Widzisz ciasto
>mnóstwo kremu, z galaretka truskawkową
>Kup je
>Wróć do domu
szczęście.jpg
>Zrób gryz
>Rodzynka
Rage.EXE
Odpisz
14 września 2015, 21:56
@qwerty41: > Bądź mną
> Ładny dzień wesoło motzno
> Idź chodnikiem nucąc jakąś zje**ną nutę
> Ktoś wywala ci ciasto na głowę
> wut
> Za**biście, mame będzie mieć dl kawy
> Przynieś ciasto do domu
> Mame mam ciasto
> Anon ty ku*wisynu tu są rodzynki
> Zostań wydzieciczonym
> Jesteś bezdomny
> Mieszkasz z wilkami i najchętniej zeżarłbyś ciasto z rodzynkami
> Pie**olone latające serniki
Odpisz
14 września 2015, 22:52
Ummm...pozdrow grzeska...i powiedz że mu już nie oddam pisiont groszy bo znalazłem dziewice...KASUJE KONTO (soł macz ciekaffe)
Odpisz
14 września 2015, 22:50
Rozumiem żarty, ale to już przesada...
Odpisz
14 września 2015, 23:38
@WolfWolfyWolf: Przesada byłaby tylko gdyby obrazek był prawdziwy...
Odpisz
14 września 2015, 23:40
@panther500: w sumie...
Odpisz
14 września 2015, 22:24
Daktyle są lepsze od rodzynków "na sucho" .
Odpisz
14 września 2015, 22:24
ja lubie rodzynki ale noe w cieście
Odpisz
14 września 2015, 22:17
nie lubie rodzynek
Odpisz
14 września 2015, 22:17
nie lubie rodzynek
Odpisz
14 września 2015, 22:11
Ja tam lubię rodzynki, normalnie i w ciastkach i w serniku. No ale w cieście?
Odpisz
14 września 2015, 21:59
Rodzynki w serniku są jak Uchodźcy z Syrii , nikt ich nie chce
Odpisz
14 września 2015, 20:24
Ja tam uwielbiam rodzynki :v
Odpisz
14 września 2015, 20:30
@UkradliMiNick: Ja tam je lubie.... No ale,ku*wa... Nie w cieście.
Odpisz
14 września 2015, 21:04
@DeadExtreme: w serniku na zimno jeszcze da się zjeść (taki kremowy, bez ciasta)
Odpisz
14 września 2015, 20:26
Rodzynki są dobre albo solo albo w czekoladzie. W cieście to wymysł szatana
Odpisz
14 września 2015, 20:12
diabelskie nasienie...
Odpisz
14 września 2015, 20:11
Rodzynki są dobre :/
Odpisz