Dlaczego mówimy: "Usiądź mi na kolanach"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Tacy to pożyją
Trzeba brać osobną torbę
Albo dla osób w spektrum
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2020, 18:24
A na obrazku widzimy łydki
Odpisz
25 września 2015, 20:17
"Mogę usiąść Ci na udach?"
Odpisz
25 września 2015, 21:25
@PotatoMLG: tak
Odpisz
25 września 2015, 19:37
udo ma najwięcej mięsa i gdyby niedźwiedź nas zaatakował, zacząłby od tego miejsca
Odpisz
25 września 2015, 20:13
@ALKATRAZ: Okej...dałbym linka do jastrzębi gramatyki ale jeja pewnie by mi blokło komentarz .
Odpisz
26 września 2015, 07:28
@ALKATRAZ: co prawda to prawda
Odpisz
25 września 2015, 19:53
Ja tam zazwyczaj siadam na dupie, no ale co kto lubi...
Odpisz
25 września 2015, 19:29
lepiej brzmi
Odpisz
25 września 2015, 19:02
Bo tak
Odpisz
27 sierpnia 2015, 14:44
To zależy, jeśli siedzisz całą dupą to siedzisz na udach, a jak siedzisz tylko trochę to na kolanach.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 14:19
Dobre to jest nad czym się zastanowić
Odpisz
27 sierpnia 2015, 14:00
Ja siadam na łokciu.
Odpisz