memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 sierpnia 2019, 11:28
Jadłam te o smaku zielonej herbaty. Szczerze mówiąc takie sobie
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:13
Wyglądają smacznie.Chciałabym spróbować paru.
12 września 2015, 22:38
A ja tam lubie japonie
13 września 2015, 16:57
Widać po nicku i profilowym
14 września 2015, 09:41
@ShaiLena: No wiem
13 września 2015, 12:53
Niektórych bym nawet chciała spróbować.
12 września 2015, 15:22
A jest KitKat o smaku wasabi? ;_;
12 września 2015, 23:25
@Kideu: tak
12 września 2015, 20:36
Jadłem zielonego z korei
12 września 2015, 15:07
Znalazłem takie na polskim sklepie :). Są tam kitkaty o smaku lodów waniliowych z kawałkami ciastek, gorzkiej czekolady i chili, rodzynkowo rumowe, sernika, szarlotki i malinowym. Jeśli ktoś chce to mogę zapodać nazwę sklepu :P
12 września 2015, 15:08
@Beckendorf: Wszystkie oprócz chili i rodzynkowo rumowego kosztują 5 zł :P
12 września 2015, 15:20
@Beckendorf: kuchnie świata w Galerii Krakowskiej w Krakowie. Zgadlem? ^^
12 września 2015, 15:49
@Kideu: Niestety nie :) Chodziło mi o sklep Harro można kupić tam kupić japońskie słodycze ale i różne mangi/książki komiksy i nie tylko.
12 września 2015, 19:11
@Beckendorf: nie słyszałem o takim sklepie :/
12 września 2015, 20:10
@Kideu: To sklep internetowy wystarczy że napiszesz Harro pl i już. ;)
12 września 2015, 16:36
A w USA można kupić inne CocaColę o innym kolorze puszki.
12 września 2015, 16:56
@lolipop10: w japonii jest pepsi o smaku cebuli :)
12 września 2015, 18:37
@lolipop10: W Turcji można kupić wszystkie kolory, jakie Coca-Cola oferuje :).
12 września 2015, 14:48
Ciekawe czy z prawdziwych kotów...
@dustin2001: Mamy rodzinkę: KitKat HotDog :D
12 września 2015, 16:52
@lolipop10: Why not?
12 września 2015, 16:09
O smaku czekolady i chemii :D
12 września 2015, 15:15
Ej walcie się to nie jest takie złe zwłaszcza o smaku cherbaty.
27 sierpnia 2015, 16:58
mają też specjalne kit katy do pieczenie tyle że zwykłe też da się tak samo upiec więc skok na kasę
12 września 2015, 14:18
@seba745: paei100?
12 września 2015, 14:49
@Tymoslaw0: Tak.
12 września 2015, 14:24
teraz wiem co robią Japończycy z bezpańskimi psami
12 września 2015, 14:26
@KnurArnold: To chińczycy jedzą psy, nie japończycy ._.
12 września 2015, 14:38
@UkradliMiNick: *Chińczycy, *Japończycy
12 września 2015, 14:14
Niektóre są ciemne.
28 sierpnia 2015, 19:49
Zjadłabym. ._.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2019, 11:28
Jadłam te o smaku zielonej herbaty. Szczerze mówiąc takie sobie
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:13
Wyglądają smacznie.Chciałabym spróbować paru.
Odpisz
12 września 2015, 22:38
A ja tam lubie japonie
Odpisz
13 września 2015, 16:57
Widać po nicku i profilowym
Odpisz
14 września 2015, 09:41
@ShaiLena: No wiem
Odpisz
13 września 2015, 12:53
Niektórych bym nawet chciała spróbować.
Odpisz
12 września 2015, 15:22
A jest KitKat o smaku wasabi? ;_;
Odpisz
12 września 2015, 23:25
@Kideu: tak
Odpisz
12 września 2015, 20:36
Jadłem zielonego z korei
Odpisz
12 września 2015, 15:07
Znalazłem takie na polskim sklepie :). Są tam kitkaty o smaku lodów waniliowych z kawałkami ciastek, gorzkiej czekolady i chili, rodzynkowo rumowe, sernika, szarlotki i malinowym. Jeśli ktoś chce to mogę zapodać nazwę sklepu :P
Odpisz
12 września 2015, 15:08
@Beckendorf: Wszystkie oprócz chili i rodzynkowo rumowego kosztują 5 zł :P
Odpisz
12 września 2015, 15:20
@Beckendorf: kuchnie świata w Galerii Krakowskiej w Krakowie. Zgadlem? ^^
Odpisz
12 września 2015, 15:49
@Kideu: Niestety nie :) Chodziło mi o sklep Harro można kupić tam kupić japońskie słodycze ale i różne mangi/książki komiksy i nie tylko.
Odpisz
12 września 2015, 19:11
@Beckendorf: nie słyszałem o takim sklepie :/
Odpisz
12 września 2015, 20:10
@Kideu: To sklep internetowy wystarczy że napiszesz Harro pl i już. ;)
Odpisz
12 września 2015, 16:36
A w USA można kupić inne CocaColę o innym kolorze puszki.
Odpisz
12 września 2015, 16:56
@lolipop10: w japonii jest pepsi o smaku cebuli :)
Odpisz
12 września 2015, 18:37
@lolipop10: W Turcji można kupić wszystkie kolory, jakie Coca-Cola oferuje :).
Odpisz
12 września 2015, 14:48
Ciekawe czy z prawdziwych kotów...
Odpisz
12 września 2015, 16:36
@dustin2001: Mamy rodzinkę: KitKat HotDog :D
Odpisz
12 września 2015, 16:52
@lolipop10: Why not?
Odpisz
12 września 2015, 16:09
O smaku czekolady i chemii :D
Odpisz
12 września 2015, 15:15
Ej walcie się to nie jest takie złe zwłaszcza o smaku cherbaty.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 16:58
mają też specjalne kit katy do pieczenie tyle że zwykłe też da się tak samo upiec więc skok na kasę
Odpisz
12 września 2015, 14:18
@seba745: paei100?
Odpisz
12 września 2015, 14:49
@Tymoslaw0: Tak.
Odpisz
12 września 2015, 14:24
teraz wiem co robią Japończycy z bezpańskimi psami
Odpisz
12 września 2015, 14:26
@KnurArnold: To chińczycy jedzą psy, nie japończycy ._.
Odpisz
12 września 2015, 14:38
@UkradliMiNick: *Chińczycy, *Japończycy
Odpisz
12 września 2015, 14:14
Niektóre są ciemne.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:49
Zjadłabym. ._.
Odpisz