Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Leoneqq

4 kwietnia 2021, 07:25

Czy tylko mi stirdery z half life przypominają stikbuga? XD

Avatar Xelven

18 kwietnia 2020, 21:07

w Half Life Stridery nie były AŻ TAK duże, wielkości bloku mieszkalnego zaledwie

Avatar polskistrzelec123_

6 września 2017, 19:51

Czy jestem jedynym fanem C&C tutaj?

Avatar robot656656

14 grudnia 2015, 18:51

same fajne

Avatar Hatapon

31 sierpnia 2015, 09:43

W tamtych okolicach albo brudno, albo ludzie którzy tam żyją palili stanowczo za dużo trawki, albo 80% populacji to wieśniacy, którzy robią pod siebie.

Avatar darcus

31 sierpnia 2015, 03:42

Ej, a Gothic gdzie? ;-;

Avatar xKarolxpl

30 sierpnia 2015, 18:18

Heroes III, tylko dlaczego bastion ;_; a nie zamek albo forteca.

Avatar Minerman

30 sierpnia 2015, 21:09

@xKarolxpl: Jak brzmi stare przysłowie "#j*bać_bastion"

Avatar SetAbominae

30 sierpnia 2015, 13:08

Diuna, StarCraft, StarTrek, Wiedźmin, Heroes, wszystko dobre tylko gdzie Dishonored?

Avatar wilsonXcuddyXhouse

30 sierpnia 2015, 13:13

@SetAbominae: What will we do with a drunken whaler?

Avatar SetAbominae

Edytowano - 30 sierpnia 2015, 13:22

@wilsonXcuddyXhouse: Nie oglądaj trailera dwójki tylko jak wyjdzie kup ślepo, straszny spoiler

Avatar wilsonXcuddyXhouse

30 sierpnia 2015, 17:49

@SetAbominae: dzięki za ostrzeżenie

Avatar SetAbominae

30 sierpnia 2015, 17:50

@wilsonXcuddyXhouse: Nie ma problemu

Avatar mante

30 sierpnia 2015, 15:54

Mmm Harry Potter I Star Wars <3

Avatar Gaiaphage

30 sierpnia 2015, 15:16

Jak zobaczyłem Diunę to tak mi się ciepło na sercu zrobiło. Wracają stare wspomnienia z tą super książką.

Avatar Attero

30 sierpnia 2015, 14:12

Czerwona strefa w San Francisco wygląda zafeliście. Strasznie, ale genialnie. *-*

Avatar Goral796

30 sierpnia 2015, 14:10

Heroes III <3

Avatar Hoggehr

30 sierpnia 2015, 13:10

LoL.
W pierwszym sezonie mapy były lepsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Hatapon

31 sierpnia 2015, 09:44

Avatar Hoggehr

31 sierpnia 2015, 10:05

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 13:32

Cieszę się że C&C nie jest zapomniany. Ale tu brakuje dwóch światów: Metro 2033 i Warhammer 40k.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 14:01

I halo.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 13:53

Czemu pierwsze skojarzyło mi się z Biblijną wędrówką po pustyni...? ;_;

Avatar SetAbominae

30 sierpnia 2015, 13:57

Diuna, w ch*j długa, ale w ch*j za**bista seria książek Franka Herberta o pustynnej planecie Arrakis

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Frustrujące

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka