Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2017, 11:11
CS gówno? nie poza tym po kilku dedach albo się bardzo wkur**isz albo zmęczysz i dupa
Odpisz
28 lutego 2017, 16:23
Szczerze? pograłbym ,,All ghillied up'' w MW 1 w Czarnobylu XDDDDD ciekawe by to było :3
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:15
z jednej strony fajno, bo przy okazji grania to jeszcze byś sobie kondycję robił, z drugiej strony granie tak może być trudne i męczące.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 23:10
I weź tu zagraj w Dying Light.
Odpisz
6 września 2015, 12:07
ciekawe jak się na takim czymś skacze i kuca, ale w sensie np. wskakiwania na skrzynkę.
Odpisz
6 września 2015, 12:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: jesteś jak doomguy, nie potrafisz ani tego ani tego XD
Odpisz
6 września 2015, 13:11
@Modernm: Albo Assasin's creed.
Odpisz
6 września 2015, 17:04
Dokładnie
Odpisz
11 kwietnia 2016, 17:05
@Chrzaszcz_Trzcinowy: skaczesz przyciskiem na broni a kucasz kucając
Odpisz
7 maja 2016, 01:18
@bylejakbylegdzie: Doomguy potrafi skakać, biegać, kucać, ale nigdy ku*wa patrzeć w górę.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 08:18
Crysis byłby lepszy
Odpisz
6 września 2015, 14:14
@polskistrzelec123_: co kolwiek było by lepsze
Odpisz
11 kwietnia 2016, 17:07
@polskistrzelec123_: aby coś takiego działało w crysis musiało by mieć małe czasy reakcji i o wiele trudniejsze funkcje do grania .
Odpisz
11 kwietnia 2016, 17:07
@mooped2: Co kolwiek tak ale ważne żeby miało łatwy sposób grania jak np gra w gifie
Odpisz
28 lutego 2017, 16:20
@polskistrzelec123_: tru ciekawe by było tylko jakbyś tu funkcje nano suta włączał XD
Odpisz
28 lutego 2017, 20:13
@Predator_PL: No ku*wa guzikami XdXdXd
Odpisz
28 lutego 2017, 21:31
@polskistrzelec123_: XD na sutach XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
28 lutego 2017, 21:41
@Predator_PL: Na benisie XDXDXDXDXDXDXD 😁
Odpisz
28 lutego 2017, 21:46
@polskistrzelec123_: no XDDDD jak ty robisz te żółte emotki XDDDDDD
Odpisz
28 lutego 2017, 21:49
@Predator_PL: Wyświetlają mi się w podpowiedziach 🙆 👴 👵 👶
Odpisz
28 lutego 2017, 22:12
@polskistrzelec123_: a walić to nie wiem gdzie :D
Odpisz
1 marca 2017, 06:56
@Predator_PL:
Odpisz
1 marca 2017, 16:25
@polskistrzelec123_: na telefonie piszesz... i wszystko jasne XD
Odpisz
1 marca 2017, 21:25
@Predator_PL: No tak XD 😁 🌀 🎂 ☯ ⛧
Odpisz
6 września 2015, 15:05
ale jak ktoś się wywróci na tym to połamie wszystko
Odpisz
11 kwietnia 2016, 17:06
@gulpin: typo się wywalił i nie poszło to jest metal w plastiku .
Odpisz
7 września 2015, 09:49
No normalnie aż się zapowietrzyłam.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 15:02
nie lepiej na takim w mirror's edge catalityst? (nie wiem jak to się pisze)
Odpisz
6 września 2015, 12:12
@Freakok222: Jeśli lubisz dostawać zawału przy każdym przypadku nie doskoczenia do budynku i wymiotować przy większych prędkościach, to droga wolna!
A tu kilka pretensji ode mnie:
1. Mirror's Edge Catalyst jeszcze nie wyszło.
2. Jak nie wiesz jak się pisze, to wpisz to Google, k*rwa.
3. Żadna przyjemność z dennego ślizgania się po plastiku w grze parkourowej. Wyjdź ze swojej jaskini gaming'owej-akcji-oraz-masturbacji i pobaw się w przeskakiwanie murków w biegu, a nie psujesz se oczy Oculusem, który jak na razie jest wciąż chuyowy.
Odpisz
6 września 2015, 21:35
@Freakok222: catalyst. propsy za dobry pomysł. btw, grałeś w jedynkę?
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:08
Spam CSowym shitem...
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:21
Gabn, jesteś jego twórcą :v
Odpisz
6 września 2015, 12:14
O boże, ale wy macie ból dupy przez tę grę xd Mimo że sens obrazka jest inny, wy zauważacie tylko cs' a.
Odpisz
6 września 2015, 19:50
Polecam maść na ból dupci.
Odpisz
6 września 2015, 17:19
A jak zmienić broń, rzucić granat, dać komende?
Odpisz
6 września 2015, 13:19
Ciekawe co z graczammi , którzy wydali 20 tys na myszkę i klawiature
Odpisz
28 sierpnia 2015, 10:50
na ch*j gra w takie gówno?
ja bym zagrał w tomb raider
Odpisz
6 września 2015, 13:40
@mooped2: co ty pieprzysz synek
Odpisz
6 września 2015, 14:14
@Szoko: CS to gówno
na takim czymś chciał bym zagrać w Tomb Raider albo Dying Light
Odpisz
6 września 2015, 15:38
@mooped2: tomb raider i dying light to gówno wolałbym sb pograć w csa
Odpisz
7 października 2015, 14:40
@Szoko: Tomb Raider i Dying Light to gunwa? Gdzie ty żyjesz?
Odpisz
7 października 2015, 16:44
@miszcz: dying litr to gówno zobatrz jak sie na ten temat wypowiedziau buracek cebulaczek a w tomb rajdera nigdy nie gralem ale napewno jest h*jkowy
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 14:42
@Szoko: Oglądałem, z tego co pamiętam wcale nie krytykował gry tylko to że bronie tak szybko się psują.
Tej drugiej części nawet nie mam ochoty komentować, "nie grałem ale na pewno jest h*jkowy"? Proszę, napisz że to troll.
Odpisz
8 października 2015, 18:52
@miszcz: Gratulacje czekalem aź ktos ogarnie że to troll
Odpisz
Edytowano - 8 października 2015, 19:00
@Szoko: Zbyt oczywiste, ale i tak całkiem nieźle.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2016, 17:08
@miszcz: w tomb raidera nie pograsz bo użądzenie jest zbyt niedokładne a w 2 grę też bo byś zepsuł to bieganiem.
Odpisz
28 lutego 2017, 16:21
@Szoko: Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak NO BO PRZECIEŻ CIĄGŁE GRANIE NA TYCH SAMYCH MAPACH I KUPOWANIE PIER8*LONYCH ZLEPKÓW PIKSELI ZA 300 ZŁ TO NAPEWNO LEPSZE!
Odpisz
2 marca 2017, 22:54
@Predator_PL: utkaj ku*we bo zara wybuchniesz
Odpisz
3 marca 2017, 09:54
@Szoko: ty żebyś nie wybuchnął jak się skapniesz ile na te zjeb**e piksele kasy wydałeś ;p
Odpisz
4 marca 2017, 21:46
@Predator_PL: jestes je**nym dzieckiem ktore zlapalo baita XDDD
Odpisz
4 marca 2017, 21:48
@Szoko: je*ie mnie twój bait gimbusie
Odpisz
5 marca 2017, 12:49
@Predator_PL: zlapales sie na prowo i placzesz
Odpisz
5 marca 2017, 12:50
@Szoko: nope
Odpisz
28 sierpnia 2015, 00:25
*ślinka leci*
Odpisz
27 sierpnia 2015, 23:19
💖💖💖
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:17
A whole new level of cyka.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:57
@Crobat: wiesz że сука to po polsku suka
Odpisz
27 sierpnia 2015, 23:05
@RussiaBall: Tak.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 23:09
@Crobat: давид jest fajny :v
Odpisz
27 sierpnia 2015, 23:13
@RussiaBall: Nie aż tak.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:16
Właśnie chciałem napisać, że nikogo stać na to nie będzie, ale przeanalizowałem sobie cene.
Bez tego kontrolera Virtuix Omni VR + Oculus Rift będzie kosztować około 3500 naszych pieniędzy.
Może nawet na to uzbieram, kto wie?
Odpisz