Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2025, 16:13
mam nadzieję że zaszw tak będzie
Odpisz
11 listopada 2015, 16:52
Tylko jeszcze jeden lizak. *liże*
Odpisz
27 września 2015, 09:34
Tru.
Odpisz
11 listopada 2015, 16:51
@Kivera: .skawki
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2015, 10:52
Jeszcze tylko jedno ulepszenie - Time Clickers
Odpisz
28 sierpnia 2015, 11:35
@XM9StudioPL: Gra na androida zgadza się?
Odpisz
28 sierpnia 2015, 11:44
@BrutAlDubsteP: Nie wiem czy jest też na Androida, ale mam to na PC ze Steama.
Odpisz
27 września 2015, 09:13
@XM9StudioPL: Ile kosztuje na steamie?
Odpisz
27 września 2015, 09:32
F2P.
Odpisz
27 września 2015, 08:45
Czy tylko ja nie lubię czytać? .-.
Odpisz
11 listopada 2015, 16:52
Tak, tylko ty.
Odpisz
26 września 2015, 19:32
Jeszcze tylko jeden gwałt.
Odpisz
26 września 2015, 22:32
@GetRekt_MLG: ~ "Trynkiewicz"
Odpisz
26 września 2015, 20:22
"Jeszcze tylko jedna próba" - super meatboy.
Odpisz
26 września 2015, 19:12
Nie oglądam HBO, książek nie czytam(jedynie lektury), od razu zjadam przydzieloną porcję, a socjalizmu nie chcę.
Odpisz
26 września 2015, 19:51
Książek nie czytasz? O.o
Odpisz
26 września 2015, 19:53
@Australia_ball: Nie mam ochoty.
Odpisz
27 września 2015, 00:38
Ja ostatnio nie czytam gdyż nie mam co :v
Odpisz
11 listopada 2015, 16:29
Pjona, też mi się dobre książki skończyły ;-;
Odpisz
11 listopada 2015, 17:06
@IvanFromUSSR: *przybija pjonę*
Odpisz
26 września 2015, 19:08
Jeszcze tylko 1 mecz
Odpisz
26 września 2015, 19:06
Jeszcze tylko jeden inator.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 09:42
Jeśli chodzi o o czekolade, to zwykle cała tabliczka dla mnie, a jeśli chodzi o książke, zależy jaka, jeśli jakaś lektura, to częęęęęsto jest wręcz przeciwnie, a mianowicie "Musze jeszcze jedno, bo inaczej nie przeczytam na czas" ale i tak kończe na gdzieś 4 rozdziale i czytam streszczenie, ale jest kilka książek co umiem w jeden dzień przeczytać ;-; A telewizje rzadko oglądam
Odpisz
28 sierpnia 2015, 00:43
Ja z czekoladą nawet nie próbuję się oszukiwać i niczego nie żałuję.
Odpisz