Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Znak czasów
Tacy sami, a ściana między nami
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2022, 21:18
Każdemu się zdarza
Odpisz
10 marca 2012, 21:56
5/5 i do ulu
Odpisz
9 maja 2011, 08:13
:(
Odpisz
6 maja 2011, 22:34
hehe za liska 5/5
Odpisz
13 kwietnia 2009, 16:17
ale fajny lisek
5/5
Odpisz
10 kwietnia 2009, 17:51
Fajne ;p Widziałem na nonsensopedii 4/5
Odpisz
10 kwietnia 2009, 12:21
Ale ładny lis!
Odpisz
9 kwietnia 2009, 22:03
nie no pokemon...
znam firefoxa!
a to z sesją to "tyż" znam
Odpisz
9 kwietnia 2009, 15:47
Gwyrion nie chodzi o to że lis jest na śniegu.
Jest taka przeglądarka internetowa Firefox.
Gdy przerwie połączenie (przeglądarka zamknie się z przyczyn od nas niezależnych :)) wyskakuje okienko czy przywrócić poprzednią sesje.
Odpisz
9 kwietnia 2009, 13:22
FireFox-ognisty lis
więc chdzi o to że on jest na śniegu;D
3/5 bo lisio zaj**iste ale obrazek taki głópi
Odpisz
9 kwietnia 2009, 12:59
odczepcie sie od kajka.komentarze to nie forum!skoro uwazacie ze jest taki glupi to mu po prostu nie odpisujcie.co do obrazka... 5/5 :)
Odpisz
9 kwietnia 2009, 12:55
5/5 obrazek zajefajny :D
Odpisz
9 kwietnia 2009, 12:30
hehe ale on ma morde xDDDDD 5/5
sp911 ty napisałeś jeszcze głupszy koment
Odpisz
9 kwietnia 2009, 12:01
5/5 xD xO xP
Odpisz
9 kwietnia 2009, 11:22
xd dobre 5/5
Odpisz