Dlaczego nienawidzę chodzić do fryzjera
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2019, 10:57
Ta fryzura jest zje**na
Odpisz
31 sierpnia 2015, 21:26
ja zawsze mówię, boki na krótko góra trochę dłużej i zawsze jest tak jak chcę ;)
Odpisz
31 sierpnia 2015, 21:38
@bylejakbylegdzie: Ściongasz1!1!!1!!1
Odpisz
31 sierpnia 2015, 21:55
Ty też!!11!!!!jeden!!11!!!
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:05
@bylejakbylegdzie: Boki na 3 a górę trochę dłużej :v
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:11
A ja od kilku miesięcy nie byłem u fryzjera ;_;
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 06:11
@bylejakbylegdzie: Ja jak tak powiedziałem to facet" aha czyli irokeza ^^"
Odpisz
26 lutego 2017, 18:55
@bylejakbylegdzie: Mam to samo xD
Odpisz
24 czerwca 2016, 07:25
Ja nigdy nie wiem, ile to jest tych 1-2 cm włosów. Nie ogarniam długości ;-;
Odpisz
1 września 2015, 11:42
Klientka: Końcówki proszę podciąć.
Fryzjer: Ile?
K: No tak 1-2 cm.
F: Dobrze, proszę usiąść.
K: *paczanie w lustro* *mówi w myślach* Ja pie**olę, przycięła z 20 cm ;-;
*mówi już normalnie* Dziękuję, ile płacę?
F: 25 zł.
Powinni pracować w ZUSie, albo w rządzie ;-;
Odpisz
1 września 2015, 16:33
Nie, mamy już tam wystarczająco złodziei.
Odpisz
1 września 2015, 14:01
Miałem w dzieciństwie fobie"gryzących włosów" zawsze po powrocie od fryzjera kąpałem się, niezależnie czy miałem końcówki włosów na karku czy nie, bo zawsze wydawało mi się, że mnie strasznie gryzą ;_;
Odpisz
1 września 2015, 15:32
@POLSKAisTHEbest: i nawet jak zakładałem koszulkę nową albo wypraną to mnie gryzła koszmar... znaczy ja tak miałem
Odpisz
1 września 2015, 05:47
Ja zawsze mówię "irokez", a fryzjer po swojemu.
Odpisz
1 września 2015, 02:13
Nie chodzę do fryzjera, bo mnie raz baba nożyczkami zacieła ;_;
Odpisz
31 sierpnia 2015, 23:05
Ej... Ja mam taka fryzurę...:/
Odpisz
31 sierpnia 2015, 21:09
lepiej być łysym, zaoszczędzi się na szamponie
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2015, 21:21
@ALKATRAZ: Alkatrazy to całkiem mądre zwierzęta. Lubię sobie czasem zjeść kaszę mannę.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 21:56
@FireSpell: Ja w dzieciństwie na zadupiu jadłem.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:37
@ALKATRAZ: Gorzej jak ktoś ma owłosione całe ciało, to wtedy zamiast mydłem i wodą to szamponem i wodą musi się myć XD
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:51
@FireSpell: Kaszę ? ;-;
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:43
Lifehack-nie chodzę do fryzjera.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 21:06
Na irokeza zawsze :D Oczywiście krótko :D Najkrócej jak się da :D
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2015, 21:25
@iger3: Ja zawsze mówię ,,tak jak zawsze". Z początku myślałem, że będę nieco oryginalny ale kilka tygodni później nagle wszyscy zaczęli tak się strzyc :/
Edit: Chodzi mi o fryzurę powyżej.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 22:38
@VanQuisch: Właśnie chyba następnym razem jak pójdę do fryzjera to tak powiem i będzie dobrze :D Gorzej jak idziesz do jakiegoś nowego fryzjera i mówisz tak jak zawsze :D
Odpisz