Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2019, 10:57

Ta fryzura jest zje**na

Avatar bylejakbylegdzie

31 sierpnia 2015, 21:26

ja zawsze mówię, boki na krótko góra trochę dłużej i zawsze jest tak jak chcę ;)

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 21:38

@bylejakbylegdzie: Ściongasz1!1!!1!!1

Avatar Milcich

31 sierpnia 2015, 21:55

Ty też!!11!!!!jeden!!11!!!

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 22:05

@bylejakbylegdzie: Boki na 3 a górę trochę dłużej :v

Avatar matik711matik

31 sierpnia 2015, 22:11

A ja od kilku miesięcy nie byłem u fryzjera ;_;

Avatar albert7168

Edytowano - 1 września 2015, 06:11

@bylejakbylegdzie: Ja jak tak powiedziałem to facet" aha czyli irokeza ^^"

Avatar Sebzer

26 lutego 2017, 18:55

@bylejakbylegdzie: Mam to samo xD

Avatar GetRekt_MLG

24 czerwca 2016, 07:25

Ja nigdy nie wiem, ile to jest tych 1-2 cm włosów. Nie ogarniam długości ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 11:42

Klientka: Końcówki proszę podciąć.
Fryzjer: Ile?
K: No tak 1-2 cm.
F: Dobrze, proszę usiąść.
K: *paczanie w lustro* *mówi w myślach* Ja pie**olę, przycięła z 20 cm ;-;
*mówi już normalnie* Dziękuję, ile płacę?
F: 25 zł.

Powinni pracować w ZUSie, albo w rządzie ;-;

Avatar YFYDB

1 września 2015, 16:33

Nie, mamy już tam wystarczająco złodziei.

Avatar POLSKAisTHEbest

1 września 2015, 14:01

Miałem w dzieciństwie fobie"gryzących włosów" zawsze po powrocie od fryzjera kąpałem się, niezależnie czy miałem końcówki włosów na karku czy nie, bo zawsze wydawało mi się, że mnie strasznie gryzą ;_;

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 15:32

@POLSKAisTHEbest: i nawet jak zakładałem koszulkę nową albo wypraną to mnie gryzła koszmar... znaczy ja tak miałem

Avatar Xylpar

1 września 2015, 05:47

Ja zawsze mówię "irokez", a fryzjer po swojemu.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 02:13

Nie chodzę do fryzjera, bo mnie raz baba nożyczkami zacieła ;_;

Avatar mtista

31 sierpnia 2015, 23:05

Ej... Ja mam taka fryzurę...:/

Avatar ALKATRAZ

31 sierpnia 2015, 21:09

lepiej być łysym, zaoszczędzi się na szamponie

Avatar FireSpell

Edytowano - 31 sierpnia 2015, 21:21

@ALKATRAZ: Alkatrazy to całkiem mądre zwierzęta. Lubię sobie czasem zjeść kaszę mannę.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 21:56

@FireSpell: Ja w dzieciństwie na zadupiu jadłem.

Avatar iger3

31 sierpnia 2015, 22:37

@ALKATRAZ: Gorzej jak ktoś ma owłosione całe ciało, to wtedy zamiast mydłem i wodą to szamponem i wodą musi się myć XD

Avatar kasza_w_sprayu

31 sierpnia 2015, 22:51

@FireSpell: Kaszę ? ;-;

Avatar Crobat

31 sierpnia 2015, 22:43

Lifehack-nie chodzę do fryzjera.

Avatar iger3

31 sierpnia 2015, 21:06

Na irokeza zawsze :D Oczywiście krótko :D Najkrócej jak się da :D

Avatar VanQuisch

Edytowano - 31 sierpnia 2015, 21:25

@iger3: Ja zawsze mówię ,,tak jak zawsze". Z początku myślałem, że będę nieco oryginalny ale kilka tygodni później nagle wszyscy zaczęli tak się strzyc :/
Edit: Chodzi mi o fryzurę powyżej.

Avatar iger3

31 sierpnia 2015, 22:38

@VanQuisch: Właśnie chyba następnym razem jak pójdę do fryzjera to tak powiem i będzie dobrze :D Gorzej jak idziesz do jakiegoś nowego fryzjera i mówisz tak jak zawsze :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jakby trochę nie fair

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka