Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Eliteq_PL

4 maja 2021, 14:20

Podbiło świat mówię wam.

Avatar mamen

22 lutego 2019, 19:40

Nie praktyczne sprawdziłem

Avatar adeluna7

2 września 2015, 17:02

SHUT UP AND TAKE MY MONEY!

Avatar adriano0510

21 kwietnia 2018, 23:23

@adeluna7: chcesz wydać kasę na takie gówno?

Avatar lolpandapl

12 października 2018, 19:10

@adriano0510: ja już przy 6 klawiszach na myszce mam problem

Avatar Windows_10

28 sierpnia 2015, 18:09

Wole starą :-P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar nunpan

26 czerwca 2016, 18:20

@Windows_10: chyba każdy woli starą

Avatar Windows_10

27 czerwca 2016, 08:08

@nunpan: no :p

Avatar Kamas

1 września 2015, 02:06

Jako zastosowanie do smartTV może być spoko, ale nie do komputera.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 11:02

@Kamas: dokladnie

Avatar Dexterek

1 września 2015, 10:22

Nie wiem jak wy, ale ja do tego gówna się nie zabieram...

Avatar matix044

1 września 2015, 08:51

Leopold nie będzie już miał czym uderzać :\

Avatar GetRekt_MLG

1 września 2015, 07:50

Do pisania może spoko, ale jak na tym do cholery się gra?!

Avatar kosodrzewina111

1 września 2015, 00:10

w csa se nie pograsz

Avatar MegaRayman_PL

28 sierpnia 2015, 18:07

FUUUUTUREEE

Avatar Woj2000

28 sierpnia 2015, 18:16

@MegaRayman_PL: Wyobrażasz sobie granie na czymś takim?

Avatar amekninja555

31 sierpnia 2015, 22:58

@Woj2000: Wszyscy wiemy, że przyszłość to po prostu gówno. :|

Avatar pmb1998

31 sierpnia 2015, 21:28

Hmmm.. ciekawy pomysł, ale... czegoś mi tu brakuje... widzi ktoś może spację? Strzałki (których też często używam przy pisaniu)? PrntScr, PgUp/Down, Delete, ScrollLock, NumLock? Wiele innych mniej lub bardziej niezbędnych klawiszy?

Avatar Sauron

31 sierpnia 2015, 22:26

@pmb1998: Spacja to ten długi przycisk w miejscu, w które wkłada się kciuk.

Avatar corvus

31 sierpnia 2015, 22:22

To by było poręczne, ale niewygodne. Przynajmniej dla mnie. :P

Avatar venomman

31 sierpnia 2015, 21:23

Które to myszka ( A jeśli obie to myszki to jak zachowa się kursor?).

Avatar ALKATRAZ

31 sierpnia 2015, 21:20

wiedziałem, że tak będzie

Avatar loloja

31 sierpnia 2015, 21:08

raczej mało praktyczne pomijając że zawsze muszą być dwie to raczej nie wygodnie będzie się na tym pisać a poza tym dwie myszki ? nie dziękuję zostanę przy klasycznej myszce i klawiaturze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tacy sami, a ściana między nami

Mało znany szczegół

Nieuczciwa ocena

Płać pan

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka