To chyba jakaś ewolucja osy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2021, 11:38
Ależ ty mądry! żeby wiąć ose na ręke i nagrywać...
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:32
Krzyżówka osy i modliszki?
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:16
@iga3555: Yup,koło mojego domu latają krzyżówki muchy i ważki.Brzydkie w ch*j.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:23
@iga3555: Jaka krzyżówka, to jest zwykła modliszka.
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 00:56
@Crobat: Samotna mucha potrzebuje napalonego samca ważki.
Co ja robię ze swoim życiem...
Odpisz
29 sierpnia 2015, 08:22
@Hatapon: jak zwykła modliszka ja złapałem modliszkę.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 20:27
@Hatapon: To chyba jakaś upośledzona :|
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:24
@iga3555: Niby czemu?
Odpisz
31 sierpnia 2015, 08:54
@Hatapon: Dałam komentarz, że znalazłam to coś, ale czeka w moderacji :/
Odpisz
31 sierpnia 2015, 09:27
@iga3555: Dobra, poczekam.
Odpisz
4 lutego 2019, 01:22
@Hatapon: I się nie doczekasz
Odpisz
31 sierpnia 2015, 13:17
Osa bzyknęła modliszkę.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 09:58
Ja bym tego czegoś nigdy na palca nie wziął ;-;
Odpisz
16 marca 2016, 18:57
ja też
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:45
Kiedy osy krzyżują się z modliszkami i już wiesz, że masz przeje**ne
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:15
THIS IS EVEN MY FINAL FORM
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:34
ZABIĆ TO OGNIEM!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:00
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:38
Tak się kończy GMO...
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:25
To jest zwykła modliszka.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:30
@Hatapon: A jeśli chcecie zobaczyć jakiegoś ciekawego owada, który wygląda jak połączenie paru zwierząt, to macie. Oto Wojsiłka Pospolita ;).
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 00:25
@Hatapon: nienawidzę tych sku*wysynów
Odpisz
29 sierpnia 2015, 02:39
@Hatapon: widząc to zdjęcie zagrałem pon pata pon pata ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 07:32
@Hatapon: skorpion z czym?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:27
@Hatapon: umnie lata to gówno
Odpisz
29 sierpnia 2015, 00:33
Osa wy**chala modliszke.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 23:19
nope nope nope nope nope nope nope nope nope nope nope
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:42
Dla ciekawskich- zwierzątko nazywa się mantidfly.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:09
Niech Boski Imperator ma nas w opiece.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:11
@Crobat: Zabić mutanta!
Odpisz
28 sierpnia 2015, 20:20
Toż to stwore ze sopre jakieś.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 20:54
@Lumaq: Przepraszam, "stwore ze Spore"
Odpisz