memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2015, 01:07
Widać że alfa.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 00:55
Przetrwają tylko najsilniejsi.
30 sierpnia 2015, 22:00
Ja tak miałem w przedszkolu. Z kotletem.
30 sierpnia 2015, 19:24
Z cyklu "Jak się czuje po otwarciu paczki chipsów w szkole".
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2015, 01:07
Widać że alfa.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 00:55
Przetrwają tylko najsilniejsi.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:00
Ja tak miałem w przedszkolu. Z kotletem.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 19:24
Z cyklu "Jak się czuje po otwarciu paczki chipsów w szkole".
Odpisz