Najszybsza droga do serca dziewczyny?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2018, 15:15
chakra scalpel lepsze
Odpisz
2 lipca 2016, 21:40
a nie czasem Raikiri?
Odpisz
18 maja 2018, 06:26
@maxiu1244: wtedy jeszcze chidori
Odpisz
7 maja 2017, 11:19
Najkrótrza droga do serca prowadzi miedzy żebrami-talon z lola xD
Odpisz
31 sierpnia 2015, 08:36
Powie mi ktoś
Dlaczego on ją zabił?!
Odpisz
31 sierpnia 2015, 08:47
@skate07071: Madara nałożył na jej serce przeklętą pieczeć Taką samą jak na Obito dlatego Rin (dziewczyna Na zdjęciu) Poprosiła kakashiego żeby Zniszczył pięczec zabijając ją przy tym :P (jak by były to sory za błędy xd)
Odpisz
31 sierpnia 2015, 09:00
@MAriusz1246: Cóż....Zawsze myślałem, że kakashi stał się przeje**nie zły, i był kontrolowany. Dzięki za odpowiedź.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 09:03
@skate07071: ona się specjalnie nabiła ponieważ dowiedziała się że ma w sobie demona pod pieczęcią-bombą(osoba która założy pieczęć mogła ją zdjąć kiedy chce=rozpiernicz w wiosce liścia podobny do tego z ataku 9-ogoniastego)
Odpisz
5 września 2015, 16:51
@skate07071: Wyjaśnie Ci szybko i zgrabnie, bo widzę, że koledzy nie potrafią :'> Rin miała w sobie Trzyogoniastego demona, ponieważ ANBU Kirigakure << Wioska Ukryta we Mgle<< go w niej zapieczętowało w celu zniczenia wioski.. Rin była związana z wioską, więc nie chciała jej zaatakować. Wykorzystała Chidori Kakashiego i się na nie nabiła. Dodam jeszcze, że ANBU było kontrolowane przez Madarę, ale to już inna historia :>
Odpisz
Edytowano - 5 września 2015, 16:49
XD
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:47
Odpisz
31 sierpnia 2015, 09:10
@Metal: pffff
Szybciej i łatwiej: pokaż mu swoje cycki
Odpisz
31 sierpnia 2015, 18:04
nie.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 18:18
@Metal: Na mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w klatce piersiowej są kości, które trzeba by połamać
Odpisz
31 sierpnia 2015, 17:43
Naruto to gówno
Odpisz
2 września 2015, 18:35
@Himiteshu: Ooooo Shut up!
Odpisz
2 września 2015, 22:49
@Mycha2001: Nie umiesz po polsku?
Odpisz
3 września 2015, 14:53
@Himiteshu: Nope.
Odpisz
24 września 2015, 21:34
@Himiteshu: ty to gówno
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:00
Zaczynamy od nacięcia na linii mostka...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:08
@figaro19: ale wpierw konsultacja z członkami zespołu chirurgicznego i uśpić ofiarę....
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:29
@figaro19: Słyszałem, że serce dziewczyny zdobywa się wysiadując jej jajko w długie, zimowe wieczory.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 11:27
@figaro19: Coś w tym stylu?
Odpisz
31 sierpnia 2015, 07:46
Po jej minie śmiem twierdzić że się tego nie spodziewała.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 11:03
@Segiusgs: Sama się nabiła na to, z własnej woli.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 09:18
Odpisz
31 sierpnia 2015, 07:58
Jest też inny sposób.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 01:21
Ale jest też szybsza droga: Raikiri.
Bez ręcznych pieczęci. xD
Odpisz
30 sierpnia 2015, 23:00
Nie działa próbowałem 2 razy ale za każdym razem dostałem w twarz
Odpisz
30 sierpnia 2015, 21:00
Facepalm w klatę.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2015, 20:02
Obito twierdzi inaczej.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:54
@qaz123: Obito potwierdza :D Chidori to najszybsza droga do serca zarówno dziewczyny jak i chłopaka :D Tzn. mam na myśli to że Kakashi mu zrobił to samo XD
Odpisz