Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2016, 13:43
tró
Odpisz
26 marca 2017, 22:50
mp
Odpisz
28 sierpnia 2015, 18:15
skoro gadamy o skryime czy ktps moze mi dac spolszczenie steam bo kupilem agiejską wesje gry i nie ma w wasciwoci jezyka polskiego (wiem ze na gogle powieneł sprawdzac ale na gogle jest tylko z błędem "Locud falier "
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:43
Klikasz na grę prawym i tak wyskakują okienka. Jedno pobierze Ci spolszczenie (ok 1.5 GB w wersji legendarnej)
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:50
@Maks2603: ale mówiłem ze tam NIE MA do wyboru polskiego bp kupiłem z alegro w wersji en-uk czyli brak do wyboru polskiego
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:01
Ale gra jest na steam gdzie możesz pobrać te spolszczenie. Na steamie.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:37
@Maks2603: ja pie**ole ile mam mówic ze ku*wa nie ma
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:59
Człowiek próbuje pomóc i już lecą przekleństwa. Teraz zauważyłem o co chodzi, ale tak nie będę rozmawiać. Szukaj rozwiązania sam.
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 10:23
@Maks2603: A mi pomożesz? Kupiłem na allegro klucz do Civ V i włączając grę na steam po angielsku mam całą grę po angielsku. Po zmianie języka steam, wciąż mam Civ po angielsku i nie mogę tego zmienić :/
Mój kolega kupił taki sam klucz z tej samej aukcji i ma po polsku
Akurat w tej grze wolałbym polski język.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:04
Wejdź na steam we właściwości> język> wybierasz spośród wszystkich języków polski i automatycznie będzie Ci się pobierać.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 19:23
@Maks2603: Dzięki :D
Odpisz
10 września 2015, 14:09
Naucz się angielskiego.
Odpisz
10 września 2015, 15:57
skoro masz oryginał to bez wyrzutów sumienia możesz piracić
co to się porobiło że uczciwi ludzie mają większe problemy z grami wystarczy zobaczyć chociażby na drm które wkurza uczciwych i piraci to olewają
Odpisz
22 maja 2016, 13:06
Ja łączyłem kilka spolszczeń ostatnim razem. (osobno nie było wszystko spolszczone albo wyskakiwały błędy, np. brak polskich znaków, brak możliwości rozmowy z kilkoma postaciami)
Odpisz
29 stycznia 2016, 21:54
Jak spolszczyć skyrima?
Odpisz
11 września 2015, 22:09
Nie cierpię, kiedy jakaś daedra albo te wrota coś mówią ;-; Ma się wrażenie, że coś siedzi ci wew głowie.
Odpisz
10 września 2015, 14:12
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:21
Cisza, bracie.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:26
@fufon: tak wiem, ta odpowiedź była do wrót w falkret
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:29
@fufon: Spoko,czaję dowcip.
Odpisz