Na szczęście zawsze mam go pod ręką
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chłodno to na pewno nie jest
Mało znany szczegół
Gorąco... upał... ciepło mi...
Fajnie że odpowiedzieli
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2015, 01:58
Zagadka: której strony tejże broni należy unikać?
Odpisz
4 września 2015, 07:42
@Fox__: Z każdej.
Odpisz
3 września 2015, 21:52
co wszyscy maja z pistoletami, karabinami itd. Co drugi obrazek ma cos z tym wspólnego.
ps. juz widzę te hejty
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2015, 21:34
Ten łom będzie w HL3.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:26
@Crobat: O ile będzie HL3...
Odpisz
28 sierpnia 2015, 23:18
@Prooamix: wiesz valve stworzył silnik source II, podobno zastrzegł sobie logo HF III, więc coś jest na rzeczy.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 23:24
@dopefish: Tak, premiera prawdopodobnie w 3003r... A tak na serio to są jakieś informacje o dacie wydania?
Odpisz
28 sierpnia 2015, 23:28
@Prooamix: Google nie boli.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 23:36
@amekninja555: Gdybym znalazł, tobym nie pytał...
Odpisz
29 sierpnia 2015, 00:04
@dopefish: HF? GL HF 3?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:00
@Fox__: gg ez commend me pls
Odpisz
3 września 2015, 18:20
@Prooamix: Gdybyś znalazł, to inni by wiedzieli, bo też by to widzieli. P:
Odpisz
3 września 2015, 18:30
@amekninja555: Racja...
Odpisz
3 września 2015, 18:24
-Stefan, to działa?
-I have no idea.
Odpisz
3 września 2015, 18:09
W tamtej skrzyni znajdziesz trochę amunicji do snajperkoletu z tłumikogranatnikiem przy łomatanie.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:39
Gordon Freeman approves.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:22
Ja z czymś takim to zasypiam
Odpisz
29 sierpnia 2015, 08:26
Twój argument jest inwalidą...
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:47
trochę mało pomyślane z uchwytem- rękojeść miecza nijak się ma do używania łomu i robi się niepraktyczna, bo jest jednoręczna i 2 ręką wypada trzymać za niewygodny pistolet
Odpisz
28 sierpnia 2015, 23:28
@Aragornek: Łom to główna broń, reszta to tylko dodatki.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:18
porzyczysz na poniedziałek?
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:37
z dwójnogiem
Odpisz