Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Palauball

18 marca 2018, 14:20

Ehhh

Drogi podróżniku w czasie. Jeśli czytasz to w latach 2018-2022 to odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2020, 15:36

@Palauball: Witam po raz 3

Avatar Ciastekzeshreka

1 października 2022, 17:47

@Palauball: dzień dobry

Avatar FrankoToKoks111

22 lipca 2020, 01:21

Oj tak tak byczq

Avatar Puscheen

15 lutego 2017, 17:23

"Może ta stacja nie była najlepsza",ale zawsze posiadała swój PLUS ;)

*Chodzi o to,że była też stacja MINI MINI PLUS

Avatar Prawilny_guziec

28 marca 2019, 20:54

@Puscheen: *ba dum tss*

Avatar DinoSummer

15 lipca 2018, 10:14

Lalala. Lalala. Elma świat! Dzieciństwo było za*****te

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2017, 13:01

Najlepszy był niedźwiedź w dużym niebieskim domu

Avatar Karma

6 września 2015, 04:06

A ja do tej pory zachodzę w głowę - gdzie się podział MiniMax??? :C

Avatar Tymoslaw0

11 marca 2016, 16:19

@Karma: Zmienił się w zip zap, a teraz Teletoon +

Avatar wilsonXcuddyXhouse

7 września 2015, 18:13

i ten płacz kiedy rybka już spała

Avatar Garix

21 września 2015, 15:11

@wilsonXcuddyXhouse: Ja pamiętam jak razem z nią zasypiałem.

Avatar xdamix

6 września 2015, 15:23

To było najlepsze

Avatar benben7

5 września 2015, 17:26

ahh to były czasy

Avatar albatrosia

5 września 2015, 17:08

Najbardziej mnie zabolało, gdy odkryłam, że wszystkie bajki które oglądałam w dzieciństwie zostały przerobione na jakieś komputerowe g*wna ze zmienioną fabułą.

Avatar Shinya

5 września 2015, 16:53

Nostalgia i tyle.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

5 września 2015, 16:15

Małpka George tam leci, wiec jest za**bista.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 16:12

Gdybym miała polską stację, to oglądałabym do dzisiaj minimini.

Avatar kawtkawt

5 września 2015, 16:10

naćpana palma z art attack potwierdza twoją wersję

Avatar the_MUSZEK

5 września 2015, 16:05

Mam brata co teraz to ogląda a,ja oglądałem w dzieciństwie i muszę stwierdzić że to prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

To będzie bolało

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka