Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nata127

15 czerwca 2016, 07:19

lel wystarczy 2 palce na ekranie przytrzymać ;D to na wersje mobilna a w wersji na pc no to juz kombinacje klawiszy

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 16:51

,,Najlepszą obroną jest atak."

Avatar mrklorens

18 września 2015, 20:29

bo jeżeli atakujesz to nie musisz się przed czym bronić
chyba że przeciwnik ma kontratak

Avatar Himiteshu

18 września 2015, 20:44

akurat w bijatykach blok jest bardzo ważny

Avatar Himiteshu

18 września 2015, 20:47

@mrklorens: oczywiście można prowadzic pressing ciągle ale też trzeba umieć dobrze blokowac i parować ciosy

Avatar Mandarynkowy

18 marca 2016, 13:07

Ten pająk na twoim avatarze jest chu**** wyraźny ; - ;

Avatar AntyGrammar

19 września 2015, 15:59

Też nwm jak robić blok

Avatar Himiteshu

18 września 2015, 20:43

przycisk po lewej stronie bumperów na padzie

Avatar DranejBijBolszewika

18 września 2015, 22:22

@Himiteshu: po prawej

Avatar Himiteshu

18 września 2015, 23:29

@DranejBijBolszewika: W 9 był po lewej to tez myślałem ze tutaj jest tak

Avatar DranejBijBolszewika

19 września 2015, 07:54

@Himiteshu: nie ma sprawy

Avatar GetRekt_MLG

19 września 2015, 07:28

Nie cierpię bloków w Mortal Kombat, bo to k*rewsko szybka gra, a do bloku trzeba się zatrzymać ;-;

Avatar kajko

31 sierpnia 2015, 18:47

Postacie* ;-;

Avatar Jasonicos

18 września 2015, 20:53

@kajko: Admin prawdopodobnie poprawił błąd.
Teraz twój komentarz brzmi głupio.

Avatar Gabrysio

Edytowano - 31 sierpnia 2015, 11:17

Trzymasz 2 palce na ekranie geniuszu. Na raz.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 11:26

@Gabrysio: to jest żart. zrozum to

Avatar JPsoldier

31 sierpnia 2015, 14:23

@Gabrysio: Nie chodzi o ta grę na androida Xd

Avatar fil341

Edytowano - 1 września 2015, 00:53

@Gabrysio: weź nie przypominaj o tym gównie na androida. Dla mnie to nie jest mortal kombat tylko zwykła bijatyczka w stylu injustice. Szkoda, że nawet tak świetna marka nie potrafi przenieść swej gry na telefon inaczej niż na debilny system 3 vs 3 i spam przyciskami

Avatar Himiteshu

18 września 2015, 20:48

@fil341: dlatego warto omijać wszystko co jest na przenośne urzadzenia, proste. Injustice to jedna z lepszych nowych bijatyk

Avatar Jakub2S

19 września 2015, 10:55

@Gabrysio: Idioto nie chodzi na mobilę XD

Avatar Trevor_Philips_industries

15 kwietnia 2016, 06:06

@Jakub2S: Taa moja odpowiedź jest opóźniona ale... Nierozumiem jak można w zwykłym mk x mieć najlepsze postacie? Bo tylko wersja na androida ma poziomy postaci i inne takie różne ulepszenia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Drewniany kominek

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka