Ukończyłem wszystkie wieże i posiadam najsilniejsze postacie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Przerwa na herbatkę
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2016, 07:19
lel wystarczy 2 palce na ekranie przytrzymać ;D to na wersje mobilna a w wersji na pc no to juz kombinacje klawiszy
Odpisz
31 sierpnia 2015, 16:51
,,Najlepszą obroną jest atak."
Odpisz
18 września 2015, 20:29
bo jeżeli atakujesz to nie musisz się przed czym bronić
chyba że przeciwnik ma kontratak
Odpisz
18 września 2015, 20:44
akurat w bijatykach blok jest bardzo ważny
Odpisz
18 września 2015, 20:47
@mrklorens: oczywiście można prowadzic pressing ciągle ale też trzeba umieć dobrze blokowac i parować ciosy
Odpisz
18 marca 2016, 13:07
Ten pająk na twoim avatarze jest chu**** wyraźny ; - ;
Odpisz
19 września 2015, 15:59
Też nwm jak robić blok
Odpisz
18 września 2015, 20:43
przycisk po lewej stronie bumperów na padzie
Odpisz
18 września 2015, 22:22
@Himiteshu: po prawej
Odpisz
18 września 2015, 23:29
@DranejBijBolszewika: W 9 był po lewej to tez myślałem ze tutaj jest tak
Odpisz
19 września 2015, 07:54
@Himiteshu: nie ma sprawy
Odpisz
19 września 2015, 07:28
Nie cierpię bloków w Mortal Kombat, bo to k*rewsko szybka gra, a do bloku trzeba się zatrzymać ;-;
Odpisz
31 sierpnia 2015, 18:47
Postacie* ;-;
Odpisz
18 września 2015, 20:53
@kajko: Admin prawdopodobnie poprawił błąd.
Teraz twój komentarz brzmi głupio.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2015, 11:17
Trzymasz 2 palce na ekranie geniuszu. Na raz.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 11:26
@Gabrysio: to jest żart. zrozum to
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:23
@Gabrysio: Nie chodzi o ta grę na androida Xd
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 00:53
@Gabrysio: weź nie przypominaj o tym gównie na androida. Dla mnie to nie jest mortal kombat tylko zwykła bijatyczka w stylu injustice. Szkoda, że nawet tak świetna marka nie potrafi przenieść swej gry na telefon inaczej niż na debilny system 3 vs 3 i spam przyciskami
Odpisz
18 września 2015, 20:48
@fil341: dlatego warto omijać wszystko co jest na przenośne urzadzenia, proste. Injustice to jedna z lepszych nowych bijatyk
Odpisz
19 września 2015, 10:55
@Gabrysio: Idioto nie chodzi na mobilę XD
Odpisz
15 kwietnia 2016, 06:06
@Jakub2S: Taa moja odpowiedź jest opóźniona ale... Nierozumiem jak można w zwykłym mk x mieć najlepsze postacie? Bo tylko wersja na androida ma poziomy postaci i inne takie różne ulepszenia.
Odpisz