Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patinka123

1 września 2015, 22:04

6 klasa jutro urodziny i 1 lekcja matma .-.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 21:57

Ja mam dobrze bo w środy na 8:50 a 2 pierwsze lekcje to informatyka i podstawy przedsiębiorczości :x

Avatar
kroganin

1 września 2015, 20:03

wstawiliście swój plan dnia ?

Avatar Ziolkovsky235

1 września 2015, 18:28

Teraz rozumiem połowę uzytkownikow jeja.

Avatar Jedenzwielu

Edytowano - 1 września 2015, 14:20

1 dzien gim plywackiego
- NOOOOOO!
Moj plan lekcji.
5.30 - 8.00 basen
polski,fizyka,angielski,rosyjski,matma,fiza i 2h basenu
w poniedzialek

Avatar NinjaPotato

Edytowano - 1 września 2015, 15:28

@Jedenzwielu: od 5.30 do 8.00 rano to ty masz fajnie

Avatar Ravennicht

1 września 2015, 16:52

@Jedenzwielu: shit u was jest rosyjski podziw ale my mamy za to Niemca. Über alles hehehehe taki joke

Avatar Jedenzwielu

1 września 2015, 17:11

@NinjaPotato: Znaczy mi chodzi basen a potrem lekcje.
I pozniej...wiesz

Avatar Jedenzwielu

1 września 2015, 17:13

@Ravennicht: Wolalbym niemiecki

Avatar messi16

1 września 2015, 14:02

Ja też 3 klasa szkoda że gimbazjum.

Avatar Segiusgs

1 września 2015, 14:02

@messi16: Trzecioklasiści gimnazjum łączmy się.

Avatar Adsai

1 września 2015, 14:13

@Segiusgs: Ten uczuć, kiedy nie wierz co zrobisz ze swoim życiem po gimnazjum.

Avatar Rina14

1 września 2015, 14:20

@Segiusgs: ja do 2 gimnazjum ;-; jednocześnie tak blisko a tak daleko ;_;

Avatar baretos

1 września 2015, 15:46

@messi16: Ja technikum ._.

Avatar messi16

1 września 2015, 16:12

@Rina14: 2 najgorsza : ]

Avatar messi16

1 września 2015, 16:13

@Adsai: Po gimbazjum trzeba iść gdzieś a potem na studia, bo przecież musi ktoś pracować w MC donaldzie. :)))

Avatar DiKarpio

1 września 2015, 14:55

Pan A znowu ujawnia swój wygląd.

Avatar Sebzer

1 września 2015, 14:20

ooo pamiętam moją podstawówkę to były czasy...

Avatar Fatality14

1 września 2015, 14:18

Dzień rozpoczęcia roku szkolnego:
-Mamo, nie lubię szkoły...
Dzień w którym zobaczyłeś laskę w twojej klasie:
-Szkoła jest za**bista!

Avatar SurMix

1 września 2015, 14:04

Jeszcze nie ma "dzień 2"... it's a trap?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka