Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie po oczach
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2015, 22:08
jestem tu niepotrzebny
Odpisz
22 listopada 2021, 17:10
@Windows_11: przewidział
Odpisz
6 sierpnia 2016, 22:25
A mi wczoraj wygasła możliwość aktualizacji :D Nareszcie po tylu wkur,,,,,,,,, Miesiącach
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:10
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 10:57
@Windows_10: Jesteś super systemem, mam tylko jedno pytanie, czemu nie chce mi się wyłączyć tryb ograniczonego dostępu?
Odpisz
1 września 2015, 14:51
nie wiem ▪-▪
Odpisz
1 września 2015, 17:29
@Windows_10:
Odpisz
1 września 2015, 10:34
Mam 7 home premium i chce mieć 10 ale mój system nie chce sie zmienić w nowszą wersję i nie pokazuje nigdzie powiadomienia o możliwości instalacji ,,dziesiątki" :( Pozatym pewnie instalacja by się nie udała albo mój stary pecet z komuni nie udziwignąłby windows 10 :( 😂
Odpisz
1 września 2015, 10:43
@Sebzer: na home premium nie można, mam to samo;-;
Odpisz
1 września 2015, 10:45
@LaPrincessA: Można było. Ja na swoim Win 7, który obecnie ma siostra mogłem wziąć Win 10. Opcja była dostępna do chyba końca lipca.
Odpisz
1 września 2015, 11:22
@Sebzer: Jakbyście poczytali to byście wiedzieli że niektóre komputery nie mają tej opcji i nie jest to związane z wersją jaką mieliście. A opcja pobrania dziesiątki jest możliwa przez rok od 27 lipca potem aby uzyskać nową wersję trzeba zapłacić ale jeżeli go zaktualizowałeś to masz go na zawsze.
Odpisz
1 września 2015, 11:47
@Sebzer: Na stronie Microsoftu można chyba ściągnąć za darmo jeśli ci się zaktualizować nie chce.
Odpisz
1 września 2015, 11:49
@LaPrincessA: A mi na home premium pokazuję *-*
Odpisz
1 września 2015, 12:11
@Sebzer: Home premium mogą zmienić za darmo na windows 10.
Odpisz
1 września 2015, 13:25
@LaPrincessA: no kurde
Odpisz
1 września 2015, 16:27
@Sebzer: Musisz zainstalować wszystkie aktualizacje, też te opcjonalne, by pojawiła ci się możliwość przejścia do windows 10
Odpisz
1 września 2015, 16:43
@Lechuv: ok spróbuję dzięki.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:22
Ja tam mam 8.1 i jestem zadowolony.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:45
@Maks2603: Ja też mam 8.1 i według mnie jest najlepszy.
Odpisz
1 września 2015, 10:14
@Maks2603: A ja mam Windows 7 i nigdy nie miałem problemów i nie mam i prawdopodobnie nie będę miał
Odpisz
1 września 2015, 10:21
@Maks2603: ave linux
Odpisz
1 września 2015, 10:43
Ave linux.
Odpisz
1 września 2015, 13:53
@JPsoldier: Ja ma Windows 7 i ogólnie jest dobrze, tylko, że czasami przestawia się na podstawowe kolory czy coś takiego i wtedy blokuje internet :/ Ale to raczej wina mojego kompa.
Odpisz
1 września 2015, 10:29
najlepsze były stare czasy xp i te stare gry na nim
Odpisz
1 września 2015, 10:43
@ALKATRAZ: Ten moment, kiedy ALKATRAZ napisze coś sensownego...
Odpisz
1 września 2015, 10:54
Ale i tak dostanie kilka strzałek w dół, bo ALKATRAZ.
Odpisz
1 września 2015, 10:56
@matik711matik: Prawda
Odpisz
1 września 2015, 11:08
@ALKATRAZ: Mój wujek ma dalej XP
Odpisz
1 września 2015, 11:21
@ALKATRAZ: Ten moment gdy widzisz że ALKATRAZ ma strzałki w dół
Odpisz
1 września 2015, 11:40
@ALKATRAZ: ja mam xp nadal
Odpisz
1 września 2015, 10:46
Moi rodzice już prawie chcieli pobrać 10. Ja w ostatniej chwili ich powstrzymałem. Uff, a było blisko.
Odpisz
1 września 2015, 10:55
bądź bohaterem swojego kompa
leory komp
Odpisz
1 września 2015, 10:26
ja mam windows 10
Odpisz
1 września 2015, 11:08
Odpisz
1 września 2015, 14:52
dziękuję <3
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:08
pułapka bo aktualizacja na 10 bądź kupno to porostu abonament po którego zakończeniu zablokowane zostaną aktualizacje a abonament tylko na 10 lat to za mało
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:34
@seba745: A ja powiem ci że to nie prawda mam dziesiątkę powyłączałem sobie w ustawieniach aby mnie nie szpiegowali i działa świetnie. W licencji nie ma nic o abonamencie i zawsze mogę wrócić do poprzedniej wersji z którą były same problemy.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:46
A jak to dokładnie wyłączyć?
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:48
Jemu chodzi o to, że Windows jest wspierany przez Microsoft (aktualizacje, itp.) przez 10 lat. (Chodzi o to co sie między innymi stało z XP)
Odpisz
31 sierpnia 2015, 15:05
wiem z abonamentem to w cd-action wyczytałem w artykule o 10 że co 10 lat trzeba będzie płacić bo inaczej wyłączają aktualizacje dla twojego systemu
Odpisz
31 sierpnia 2015, 15:17
Ustawienia > Prywatność.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 23:36
@seba745: To się nazywa zakończenie wsparcia technicznego. Jakiś rok temu to samo spotkało Windowsa XP, a dalej można go używać. Po prostu Microsoft za 10 lat nie będzie wypuszczać aktualizacji, bo wtedy w Windowsie 10 nie powinno być błędów (A poza tym pewnie będzie już Windows 15 czy coś w tym stylu).
Odpisz
1 września 2015, 07:18
@TheLukasz3210: nie pisali że 10 to ostatni a to co napisałem że co 10 lat trzeba płacić to prawda
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 10:22
@seba745: A nawet jeśli to co?
Przecież jak będziesz po 5 złotych miesięcznie odkładał, to będzie cię stać na 2 systemy.
Co każdą dekadę można te 300-500 złotych na ten system wydać... przecież i tak by cię to prędzej czy później czekało.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:14
nie lubie jak mie ktos spieguje
shat mat microfost wiecej informacji o mie nie uzyskacie
Odpisz
31 sierpnia 2015, 14:50
usuń Facebooka, pocztę mailową, GG jeżeli jesteś z pokolenia, które wie co to, nie wiem Naszą klasę. Odłącz sobie internet w domu, w pracy, w szkole, obowiązkowo wyrzuć smartfona, uprzednio odinstaluj instagrama, snapchat i what's up. Później zacznij nosić maskę na twarzy, żeby unikać monitoringu i kapelusz z lustrem u góry, żeby żadna satelita nie mogła Cię uchwycić... A nawet wtedy nie będziesz mógł powiedzieć, że nikt Cię "nie szpieguje"... Tak jakby w ogóle kogoś obchodziło co robisz w sieci.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 15:00
@ManewryTaktyczne: Zapomniałeś o przeglądarce.
Odpisz