Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2015, 13:34
happy birthday too you happy birhday too you xD
Odpisz
2 września 2015, 16:45
a w polsce ni ma takich
Odpisz
Edytowano - 2 września 2015, 16:13
W Ameryce hamburgery
Odpisz
1 września 2015, 19:14
No ale był w trakcie Ocktoberfest!
Odpisz
1 września 2015, 19:38
W niemczech od 16 można pić naboje o niskiej zawartości alkoholu między innymi piwo :)
Odpisz
1 września 2015, 19:55
@gonzal11: Ja bym amunicji nie pił.
Odpisz
1 września 2015, 20:12
@gonzal11: Wiem.
Odpisz
1 września 2015, 20:18
@gonzal11: Bzdura
Odpisz
2 września 2015, 14:12
@JPsoldier: Mieszkam w niemczech od 3 lat, i piwo na 16 to pikuś w porównaniu z tym co się czasami w szkołach widzi :)
Odpisz
1 września 2015, 20:22
Na moją 16-kę zaprosiłam całą klasę. Nikt nie przyszedł. Kiedy miałam już iść przyszedł chłopak który mi się podobał. It's something.
Odpisz
1 września 2015, 20:23
@albatrosia: nołbodi kers
Odpisz
1 września 2015, 22:54
@albatrosia: Ten najważniejszy przyszedł :)
Odpisz
1 września 2015, 23:07
@albatrosia: no w sumie to najlepiej że tylko on sam przyszedł ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)powiedz jak było
Odpisz
1 września 2015, 21:49
te niemiecy to prafdzife pijiaki
Odpisz
1 września 2015, 20:20
Przeprowadzam sie do Ameryki
Odpisz
1 września 2015, 19:10
Urodziny w Polsce
Odpisz
1 września 2015, 20:15
@UngrammarSoviet: Dziwny pan!Apage!
Odpisz
1 września 2015, 20:09
Jeden rumun i żadnej butelki nie ma!
Odpisz
1 września 2015, 19:53
ciekawe jakie są 18 urodziny w niemczech
Odpisz
1 września 2015, 19:49
a w polsce nie obchodzą
Odpisz
1 września 2015, 19:37
Szczerze, to myślałem, że na końcu będzie Polska. :P
Odpisz
1 września 2015, 19:45
@Hartio: Ja tak samo :)
Odpisz
1 września 2015, 19:22
ja taki jak w szwabsah dostałem na dziewjonte urodziny i do tego tszy dz*wki i litr kokainy xdddd
Odpisz
1 września 2015, 19:25
@kapik89: Wiesz, że to słaby troll?
Odpisz
1 września 2015, 19:30
@kapik89: Litr kokainy *facepalm*
Odpisz
1 września 2015, 19:35
To taki mój projekt XD chce zebrać 1000 strzałek w dół :p
Odpisz
1 września 2015, 19:36
@kapik89: Aha.
Odpisz
1 września 2015, 19:36
Więcej byś zebrał, gdybyś pisał normalnie.
Odpisz
1 września 2015, 19:26
Pewnie trzeba sobie wypić drogę do tortu. jednak nikt nie mówił że trzeba iść najkrótszą drogą.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 19:10
To ja się już ku*wa stracham Europy wschodniej. W szczególności Polski i Rossiji. Do czego jeszcze dochodzi skrawek północnej ojro znany jako "Finlandia".
"creep on fucka"
~James Hetfield
Odpisz
1 września 2015, 19:20
@Fox__: w polsce jeśli stać na przyjęcie urodzinowe co rok to 16 nie jest wcale wyjątkowe, w ameryce 16 pozwala na prowadzenie samochodów itd.
Odpisz