Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2016, 18:39
Pytanie. Czy pinokio skłamał?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 22:43
@JaJestemZWami: tak
Odpisz
30 kwietnia 2017, 19:54
@JaJestemZWami: Ale przecież był pierwszy.
Odpisz
2 maja 2017, 13:54
@JaJestemZWami: Ale nie był najlepszy w biegach
Odpisz
18 września 2015, 19:36
Myślałem że ten nos to... hm... pewna część ciała tego drugiego kolesia.
Odpisz
22 września 2015, 17:43
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 września 2015, 18:50
Trochę ten nos znajduje się w złym miejscu o niewłaściwej porze.
Odpisz
18 września 2015, 18:36
Gdyby to były mistrzostwa świata, to wtedy powstałby paradoks.
Odpisz
18 września 2015, 18:01
-Zbliżają się do mety, Marian prowadzi, Pinokio go dogania iiiii..... JEST! Pinokio wygrywa o długość nosa!
Odpisz
1 września 2015, 13:30
Pinokio mógł tym nosem przewidzieć przyszłość.Mógł powiedzieć "Nie zabiorą mnie jacyś psychopaci i młodzi r*chacze do cyrku !" urósł by mu wtedy nos i by wiedział że tak się stanie... A jednak tego nie powiedział i ku*wa skończył w wielorybie....
Odpisz
Edytowano - 18 września 2015, 17:12
Gorzej, jak by mu się nie wydłużył. Oznaczało by to, że się spełni. :P
Odpisz
18 września 2015, 17:29
@Hartio: czyli ty na jego miejscu wolałbyś zostać wy**chany przez klaunów?
Odpisz
18 września 2015, 17:34
@Agent00Kurczak: Nie o to mi chodziło. Jeśli przewiduje przyszłość, oznaczało by to, że jeśli nos się wydłuży - To coś się nie stanie. Jeśli się nie wydłuży to się to stanie. Jednym słowem mówiąc - jeśli by mu się nie wydłużył to na pewno zostałby wyruch*any przez klaunów. :P
Odpisz
1 września 2015, 18:00
przeczytałem orgazm ;_;
Odpisz
18 września 2015, 17:09
@psychopatix: Ale co?
Nic w tym obrazku nie ma podobnej pisowni do "orgazm".
Odpisz
18 września 2015, 17:12
@Jasonicos: kolega ma zboczone myśli gooby xd
Odpisz
19 września 2015, 08:55
@Jasonicos: Prześledziłem każde słowo w tym obrazku (także w tytule) i jestem prawie pewien że chodziło o słowo "olimpiada".
Odpisz
1 września 2015, 16:45
jestem najlepszy,uruslm mu nos za klamstwo,wygral,paradoks
Odpisz
18 września 2015, 20:23
@ZielonyDywanik: Masz rację, ale ta gramatyka...
Odpisz
22 września 2015, 17:53
@FanOfMarkiplier: pisane na telefonie ;)
Odpisz
1 września 2015, 13:06
tak trochę mówi ten obrazek kłamcy zawsze zwyciężają
Odpisz