Jakby co, to mnie tu nie ma
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
No to skrzynia biegów do wymiany
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zdeklasowani znowu
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2015, 16:41
Świetne - oszczędziłabym na roletach o ile sąsiedzi z przeciwnego bloku nie mieliby okien wychodzących na mój balkon.
Odpisz
3 września 2015, 21:57
@arki316: A co jeśli mają a kogoś nie stać na rolety ?
Odpisz
3 września 2015, 20:18
Dobra, gdzie jest murzyn, szukam już z 20 minut!
Odpisz
3 września 2015, 19:21
Sosnowiec.
Odpisz
3 września 2015, 15:55
Najlepszy widok jest z balkonów.
Odpisz
3 września 2015, 18:55
@DeadExtreme: Taka ładna ściana
Odpisz
3 września 2015, 18:21
Ahh... te widoki!
Odpisz
Edytowano - 3 września 2015, 18:10
Kamper pier**lony.
Odpisz
3 września 2015, 16:20
mają za**bisty widok na miasto ;_;
Odpisz
3 września 2015, 16:11
Zaufaj mi, jestę inżynierę...
Odpisz
3 września 2015, 16:03
Chowanie się level 9999
Odpisz
3 września 2015, 15:31
Gdzie ten murzyn
Odpisz
3 września 2015, 15:28
W pobliżu jest gdzieś Janusz...Janusz !!
Odpisz
3 września 2015, 15:20
fajny widok z okna, nie ma co :)
Odpisz