Ja nie pojadę z blokadą?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2017, 15:46
ma ktoś obrazek t-34 z blokadą?
Odpisz
2 września 2015, 16:32
inteligencja tego kierowcy na poziomie 0
Odpisz
2 września 2015, 17:27
@kasiapgpl: Co się dziwić? To w końcu kierowca BMW.
Odpisz
2 września 2015, 17:44
@Gurdzio56: masz coś do BMW?
Odpisz
2 września 2015, 17:46
@Gurdzio56: To bardzo dobre samochody a to że jakaś banda debili lubi nimi szpanować to czy to znaczy ze nie mogą z nich korzystać normalni ludzie?
Odpisz
3 września 2015, 15:32
@Gurdzio56: nom
Odpisz
4 września 2015, 17:35
@kozakfull: Mój ojciec jest mechanikiem z ok. 40-letnim doświadczeniem i nie podzieliłby Twojego zdania. Poza tym, jego znajomy, były właściciel "Beemki" mieszkający od 30 lat w Niemczech, opowiadał mu o pewnej alei, przy której ludzie zostawiają je z kluczykami w środku i nie wracają po nie. Oraz to, że nazywane są tam "Bawarskim Wielkim G***em".
Odpisz
4 września 2015, 18:10
@Gurdzio56: Nie wiem skąd taka opinia ale ja znam 3 osoby które złego słowa o BMW powiedzieć nie pozwolą i dodatkowo ze 2 osoby które powiedziały że w życiu nie kupią innego auta. Ludzie mają różne gusta i jednemu może się podobać drugiemu nie ale wiem jeszcze jedno BMW nie psują się tak często o ile się o nie dobrze dba a jak trafi w ręce jakiegoś dresa który męczy silnik to oczywiście długo nie pożyje.
Odpisz
2 września 2015, 15:15
A nie lepiej zmienić koło na zapasowe? Da się chyba zmienić koło z blokadą. Jeśli nie to mój błąd.
Odpisz
2 września 2015, 23:07
@DMCJCD: można zmienić, ale można też spuścić powietrze. Blokada sama spada :D
Odpisz
2 września 2015, 19:32
Mcqueen
Odpisz
2 września 2015, 15:31
Inteligencja niektórych kierowców bmw mnie przeraża.
Odpisz
2 września 2015, 15:01
Czekaj ku*wa ja im dam...
Odpisz
2 września 2015, 13:37
Potrzymaj mi piwo.
Odpisz