Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Astronneu

11 września 2015, 15:25

Dlaczego nikt tak nie lubi tego nowego loga :( Według mnie jest bardzo fajne

Avatar Meuflagiator2000

11 września 2015, 17:20

@Astronneu: Polać temu panu.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2016, 11:33

@Meuflagiator2000: Poleje krwią! Jego krwią!!!

Avatar Graids

9 listopada 2020, 11:51

@Astronneu: teraz logo wygląda jeszcze ciut inaczej

Avatar MajnkraftAlusiek

19 października 2017, 20:17

Moje ulubione jest z czasów kiedy jeszcze nie było publiczne.

Avatar Choi_Seunghyun

14 sierpnia 2016, 21:29

roller
what r u doing
roller
plz stahp

Avatar Boberek00

29 marca 2016, 19:44

z 1999 jest najlepsze

Avatar iza54545

13 września 2015, 15:46

mi się teraz najbardziej podoba

Avatar darcus

11 września 2015, 21:45

Najlepsze było w 99. Teraz jest dupne :/

Avatar xerneas

12 września 2015, 09:33

@darcus: No niestety °~°

Avatar magic_CARROT

11 września 2015, 21:42

Bez tej czcionki to już nie to samo :'(

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 18:13

1999 najlepsze dla mnie te najlepsze niżej to mniejsza jakość grafiki

Avatar
RhobarIII

11 września 2015, 17:47

Najbardziej podoba mi się wersja z 2010, a obecna to jakiś szajs. Najbardziej mnie rozwaliło to, w jaki sposób Google to ogłosiło.
"WIELKA INNOWACJA, KROK W PRZYSZŁOŚĆ, NAJWIĘKSZY PRZEŁOM INFORMATYCZNY W HISTORII" i takie tam.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 17:19

Teraz najgorsze

Avatar shizofrenik

11 września 2015, 16:24

Moim zdaniem 2010 najlepsze.

Avatar Windows_10

11 września 2015, 15:53

Ku*wa walec przestań

Avatar mrklorens

11 września 2015, 15:43

to google jest tak stare?

Avatar Mekashi

11 września 2015, 15:24

Maj 2010 i tak najlepszy.

Avatar Jasonicos

11 września 2015, 14:15

1999 i 2010.

Avatar Naruumi

11 września 2015, 14:54

@Jasonicos: A reszta, a w szczególności te nowe to gówno :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kuziemek
Dodane przez: Kuziemek

Phi!

Niegrzeczny Oskarek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka