Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2023, 23:14
Rel, przykre to ale tak jest
Odpisz
20 kwietnia 2021, 13:40
Odpisz
31 lipca 2020, 10:35
Ok boomer
Odpisz
23 marca 2020, 02:45
o k
b o o mer
Odpisz
23 września 2016, 15:58
A ja koło mojego domu widziałem listonosza
dziwne.. przecież ten gatunek dawno wymarł..
Odpisz
4 września 2015, 21:06
Chrońcie mnie… bo zginę. Kocham książki.
Odpisz
4 września 2015, 22:46
@sweet_nothing: Ja też
Odpisz
Edytowano - 5 września 2015, 18:10
@Taktik19: sorka nie tu
Odpisz
5 września 2015, 19:39
@Ala36: What
Odpisz
5 września 2015, 21:59
@sweet_nothing: ja też. Uwielbiam książki
Odpisz
25 lutego 2016, 17:27
@sweet_nothing: ja też
Odpisz
11 sierpnia 2016, 22:07
@sweet_nothing: Ja też. W domu mam ''Anię z zielonego wzgórza''
Odpisz
2 września 2015, 18:38
Eh, ja jestem np. jedyną czytającą osobą w mojej klasie, wszyscy się z tego śmieją, do czasu aż omawiamy lektury na polskim... Jeżeli na testach z lektur są dobre oceny, to zazwyczaj tylko dlatego że większość spisuje ode mnie. Mamy o tyle fajną nauczycielkę że na testach wychodzi niby na chwilkę, i rozmawia z inną nauczycielką ignorując to że wszyscy biegają po klasie i szepczą odpowiedzi... Najlepsza polonistka ever.
Odpisz
2 września 2015, 23:20
@Lama_w_kropki: A ja to bym miała ich wszystkich w dupie :v
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2016, 17:29
@Lama_w_kropki: ja też ale nasza stawia 1 nawed za jedno piśnięcie
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2016, 18:53
@Lama_w_kropki: Ja tak samo, ale akurat lektur przetrzymać nie mogę, czytam dla siebie :P
Odpisz
4 września 2015, 15:08
Jestem na wyginięciu :(
Odpisz
4 września 2015, 15:10
@Ala36: ja też
Odpisz
5 września 2015, 09:42
@Ala36: Nie jesteś.
Odpisz
5 września 2015, 18:11
@Hartio: No to ciesze się
Odpisz
5 września 2015, 11:18
Zrobią mu zdjęcię, wstawią na Facebooka i napiszą że odzyskują wiarę w ludzkość.
Odpisz
5 września 2015, 08:55
Na mnie znajomi patrzą tak samo, gdy wyjmuję książkę.
Odpisz
4 września 2015, 23:40
To tylko stereotypy
Odpisz
4 września 2015, 15:25
dlaczego na mnie się tak paczycie? po prostu lubię książki ...
Odpisz
4 września 2015, 15:16
Hurr durr czytam książki jestem lepszy.
Odpisz
4 września 2015, 15:00
o nie jestem na wyginięciu😨
Odpisz
4 września 2015, 14:49
Jestem na wyginięciu :')
Odpisz