Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JPsoldier

3 września 2015, 16:23

Trafili mi się takie przyglupy , że odliczam dni do wakacji :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar JPsoldier

4 września 2015, 14:11

@JebaczKoz: Jestem zamknięta osobą w sobie

Avatar JebaczKoz

17 września 2015, 14:58

@JPsoldier: masło maślane

Avatar
Konto usunięte

6 września 2015, 11:52

u mnie na odwrót jestem otwarty dla nowych znajomych.

Avatar OwieczkaDawid

3 września 2015, 16:35

Ja to zacząłem technikum i nie było czegoś takiego. Normalnie ze sobą gadaliśmy jakbyśmy znali się już jakiś czas.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 20:24

@OwieczkaDawid: Na kierunku?

Avatar OwieczkaDawid

5 września 2015, 09:57

Analityk

Avatar
Konto usunięte

3 września 2015, 21:12

jestem nowy i się w pierwszy dzień z każdym skumplowałem

Avatar lolek1700

3 września 2015, 20:26

już 1 września wiedzieli kto to mała mi

Avatar kicius23

3 września 2015, 20:07

Niby tak, ale trafiłam do fajnej klasy. Mam już 8 kolegów. Inni też mają ich już paru. Nie przesadzajcie nie jest tak źle.

Avatar Fantie

3 września 2015, 19:12

Pierwszy dzień (wczoraj) byli jeszcze wszyscy obcy ale dziś połowa szkoły są jak starzy kumple.
Wbrew oczekiwań przyjelam sie. (y)

Avatar RudiPL

3 września 2015, 18:14

Mi się trafił koleś który jest taką pi**ą np. ma piłke na wf'ie i kolega go dotknął to się wyje**ł i jeszcze się drze ,,Co ty odwalasz!?"

Avatar dopefish

3 września 2015, 18:11

spoczko też początkowo tak miałem, potem wykorzystałem parę okazji żeby zaistnieć, i teraz jestem lubiany w klasie.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2015, 17:00

nope. mam zje**ne

Avatar GetRekt_MLG

3 września 2015, 16:59

U mnie odwrotnie :D

Avatar ZuZaNa1463

3 września 2015, 16:56

ja mam spoko ludzi w klasie :D

Avatar Darwineek

3 września 2015, 16:31

Spoko. U mnie dwóch debili odeszło, to przyszło 3 nowych..

Avatar Bonnie_Girl

3 września 2015, 16:56

Avatar kacpi_gamer

3 września 2015, 16:49

1 gimb? ha, łatwo masz jeszcze w drugiej jest ciężej

Avatar Fox__

3 września 2015, 16:49

1. Cześć, koledzy!
2. Ale wy dziwni jesteście...
3. "Czegoś innego się spodziewałem..."
4. Pa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Pilne

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka