Pierwszy tydzień w nowej klasie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2015, 16:23
Trafili mi się takie przyglupy , że odliczam dni do wakacji :(
Odpisz
3 września 2015, 16:33
@JPsoldier: Ile jeszcze??
Odpisz
3 września 2015, 16:36
@JPsoldier: Mam tak samo. Pjona bracie.
Odpisz
3 września 2015, 16:59
@JPsoldier: Oni myślą to samo o tobie.
Odpisz
3 września 2015, 19:31
Wątpię , siedzę , nie odzywam się bo mi aż przykro robi
Odpisz
3 września 2015, 19:32
@JPsoldier: Pierwszy raz w gimbazie?
Odpisz
3 września 2015, 19:52
@JPsoldier: Ja tak samo.
Odpisz
3 września 2015, 20:35
Nie , w przedszkolu
Odpisz
4 września 2015, 08:27
@JPsoldier: A co oni sądzą o tobie?
Odpisz
4 września 2015, 14:11
@JebaczKoz: Jestem zamknięta osobą w sobie
Odpisz
17 września 2015, 14:58
@JPsoldier: masło maślane
Odpisz
6 września 2015, 11:52
u mnie na odwrót jestem otwarty dla nowych znajomych.
Odpisz
3 września 2015, 16:35
Ja to zacząłem technikum i nie było czegoś takiego. Normalnie ze sobą gadaliśmy jakbyśmy znali się już jakiś czas.
Odpisz
3 września 2015, 17:26
@OwieczkaDawid: U mnie jest dokładnie to samo, a już się bałam, że przez najbliższe tygodnie będe się nudzić.
Odpisz
3 września 2015, 19:55
@OwieczkaDawid: Ja poszedłem do swojego technikum i nikt się do nikogo nie odzywa... Ale czego się można spodziewać po informatykach i elektrykach?
Odpisz
3 września 2015, 23:00
Ja tam na chemii jestem :3
Odpisz
4 września 2015, 20:24
@OwieczkaDawid: Na kierunku?
Odpisz
5 września 2015, 09:57
Analityk
Odpisz
3 września 2015, 21:12
jestem nowy i się w pierwszy dzień z każdym skumplowałem
Odpisz
3 września 2015, 20:26
już 1 września wiedzieli kto to mała mi
Odpisz
3 września 2015, 20:07
Niby tak, ale trafiłam do fajnej klasy. Mam już 8 kolegów. Inni też mają ich już paru. Nie przesadzajcie nie jest tak źle.
Odpisz
3 września 2015, 19:12
Pierwszy dzień (wczoraj) byli jeszcze wszyscy obcy ale dziś połowa szkoły są jak starzy kumple.
Wbrew oczekiwań przyjelam sie. (y)
Odpisz
3 września 2015, 18:14
Mi się trafił koleś który jest taką pi**ą np. ma piłke na wf'ie i kolega go dotknął to się wyje**ł i jeszcze się drze ,,Co ty odwalasz!?"
Odpisz
3 września 2015, 18:11
spoczko też początkowo tak miałem, potem wykorzystałem parę okazji żeby zaistnieć, i teraz jestem lubiany w klasie.
Odpisz
3 września 2015, 17:00
nope. mam zje**ne
Odpisz
3 września 2015, 16:59
U mnie odwrotnie :D
Odpisz
3 września 2015, 16:56
ja mam spoko ludzi w klasie :D
Odpisz
3 września 2015, 16:31
Spoko. U mnie dwóch debili odeszło, to przyszło 3 nowych..
Odpisz
3 września 2015, 16:56
@Darwineek:
Odpisz
3 września 2015, 16:49
1 gimb? ha, łatwo masz jeszcze w drugiej jest ciężej
Odpisz
3 września 2015, 16:49
1. Cześć, koledzy!
2. Ale wy dziwni jesteście...
3. "Czegoś innego się spodziewałem..."
4. Pa?
Odpisz