Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wani150

2 stycznia 2016, 16:09

kot ma lagi.

Avatar tomazzo

10 września 2015, 19:28

wtf????? mam kontakt z kotami od małego a pierwszy raz widzę kota z zezem

Avatar Dexterek

5 września 2015, 15:55

No, tak jak mój Windows 95

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 września 2015, 19:12

Jest na to sposób
Pie**olnij mu
(kto łapie pozdrawiam :P)

Avatar Lacoste

4 września 2015, 19:59

unboxall ;P

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 września 2015, 21:28

@Lacoste: Pierwszy załapałeś :P

Avatar Lacoste

4 września 2015, 21:50

Ten model kota wyposażony jest w:parę uszu,dwie pary łap,odtwarzacz muzyki,ogon...i dupe :-D

Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 22:04

@Lacoste: Nie no to był jeden z najlepszych unboxingów xD

Avatar Lacoste

4 września 2015, 22:24

Albo "jak wyłączyć kota" :-D

Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 22:57

@Lacoste: Pamiętaj że to kot firmowy :P
Dachowiec tak dla przypomnienia

Avatar Lacoste

5 września 2015, 08:27

xD Albo dmuchana lala xd

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 09:18

pytanie 4 o ile dobrze pamiętam

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 11:42

@Lacoste: Wszystko jest dobre XD

Avatar albatrosia

5 września 2015, 08:06

Może po prostu wewnętrznie walczy ze złą częścią siebie, która każe mu ciebie zabić.

Avatar RobsonPlay

4 września 2015, 23:09

Chyba ma wirusa

Avatar jarek200211

4 września 2015, 22:34

Musisz tylko poczekać, aż skończy pogawędki z szatanem...

Avatar Metal

Edytowano - 4 września 2015, 20:35

Musisz zainstalować innego windowsa

Avatar wojtekrozrabiaka

4 września 2015, 20:25

Zrestartuj go.

Avatar derwus

Edytowano - 4 września 2015, 20:06

On się nie zawiesza on rozmawia ze swoim panem i władcą

Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 20:00

Pewnie źle sterowniki zainstalowałeś.

Avatar Lacoste

4 września 2015, 19:58

Pobierz lepsze oprogramowanie,zrestartuj i powinien działać ideanalnie

Avatar ALKATRAZ

4 września 2015, 19:53

bo jest głupi

Avatar Szymon2727

4 września 2015, 19:17

kot.exe przestał działać.
========{ }======
=={ }============
============{ }==

Avatar bylejakbylegdzie

4 września 2015, 19:15

on się nie wiesza, ściąga z satelity nowe dyrektywy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Deal życia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka