Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2015, 09:42
DB taki dwuznaczny.
Odpisz
6 września 2015, 13:02
Mi koleżanka wysłała i napisała że się pomyliła bo miała zamiar wysłać do chłopaka...
Odpisz
6 września 2015, 13:13
@KapitanOczywisty: Teraz możesz ją szantażować,że je upublicznisz,jeśli nie podzieli się z tobą chipsami.
Odpisz
6 września 2015, 13:50
@KapitanOczywisty: mam brata bliźniaka, raz jego dziewczyna do ręki dala mi pendrive mówiąc, że jedzie gdzieś na miesiąc i daje to w prezencie. W domu patrze, a tam jej fotki, lepsze niż z mojego fap folderu xD
Odpisz
6 września 2015, 13:52
@KapitanOczywisty: Zamienimy się miejscami? *_*
Odpisz
6 września 2015, 16:50
@kubixusyt: Podziel się, nie bądź cham. XD
Odpisz
6 września 2015, 16:53
@kubixusyt: Dasz te fotki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 września 2015, 13:02
godzinę później odpisuje: żartowałam
Odpisz
6 września 2015, 13:03
@kawtkawt: To byłoby złe ;-; bardzo złe ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:08
Ja bym tak nie zrobiła :3
Odpisz
6 września 2015, 13:11
@Roonia: Jesteś najlepsza ^^
Odpisz
6 września 2015, 13:14
Nie ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:14
@Roonia: Tag ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:14
NIE ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:15
@Roonia: Wera pls staph ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:16
NIE ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:17
@Roonia: ;_; Łaj?
Odpisz
6 września 2015, 13:18
Bo jo żech je dziołcha ze Ślonska i ty mnie nie pojmujesz ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:25
@Roonia: Jam je Dolny Śląsk ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:28
A jo Górny :v
Odpisz
6 września 2015, 13:29
@Roonia: Hłehłehłe ;_; chodź na priv, bo zaraz tu przepiszemy 4 strony i dostaniemy bany za spam ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:31
Dobrze :v Ale jo na żodne privy i inne pierdoły nie ida :v
Odpisz
6 września 2015, 13:32
@Roonia: Dloczego? :v
Odpisz
6 września 2015, 13:34
Bo mi sie ni chce :v Dupa mnie boli :v Żortuje sobie :v
Odpisz
6 września 2015, 13:35
@Roonia: Jak cie dupo boli to złam se ręke :v będzie cie bolała ręka, ale dupa nie ;_;
Odpisz
6 września 2015, 13:37
To mnie dupo też będzie bolała dupo jedna, coś ty zo rady dajesz, toż to bez sensu godka nasza!
Odpisz
6 września 2015, 13:38
@Roonia: Nie bedzie cie bolała, boś rękę se złamała ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:42
Ni złomałam se ręki bo po dupe mi to
Odpisz
6 września 2015, 13:45
@Roonia: Jakie dupe? ;-; Rękę połamisz=dupa ni boli ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:46
Boli dupa, ręka złomana, co żeś narobił dobrego pacanie!
Odpisz
6 września 2015, 13:47
@Roonia: To jo ci rękę złamał i sprawił, że dupo boli? ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:48
A idź pan w dupe!Ni mojom oczywiście!
Odpisz
6 września 2015, 13:49
@Roonia: Dloczego? ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:50
@Roonia: ból dupy wyczuwam maść polecam
Odpisz
6 września 2015, 13:50
Bo jo twoich rad już ni beda słuchoła!
Odpisz
6 września 2015, 13:51
@obelus284: Mi maści i inne pierdoły do szczęścia ni potrzebne!
Odpisz
6 września 2015, 13:52
@Roonia: I dobre! ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:52
Koj poleziesz?
Odpisz
6 września 2015, 13:53
@Roonia: Doleko!
Odpisz
6 września 2015, 13:56
To won mi z mojego pola!
Odpisz
6 września 2015, 13:57
@Roonia: To je moje pole! ;-;
Odpisz
6 września 2015, 13:59
Połowa jest moja!
Odpisz
6 września 2015, 14:00
@Roonia: Ni ch*ja dam!Moje pole!Trza było sie nie sprzedowoć!
Odpisz
6 września 2015, 14:00
Ty mi chcesz powidzieć, że jo puszczolska?!!!!
Odpisz
6 września 2015, 14:02
@Roonia: Tok!Dupo cie boli od puszczonia! ;_;
Odpisz
6 września 2015, 14:03
Dupa mnie boli od siedzenia!
Odpisz
6 września 2015, 14:06
@Roonia: Kłomiesz!Ty puszczolsko prukfo! ;_; (Zabijesz mnie za to no nie? ;_;)
Odpisz
6 września 2015, 14:08
@Roonia: *używo magi leczuńcyj na dupie i rynce i nie boli*
Odpisz
6 września 2015, 14:08
Jo zabije, jak sie ubiora, bo ja na razie nago jest.A latać tak po wsioch ni byda.
Odpisz
6 września 2015, 14:09
@eldawidos111: O jok ja ci dziekuje, co ja w zomion moga zrobić?
Odpisz
6 września 2015, 14:10
@Roonia: Ty no polu nago stoisz!
Odpisz
6 września 2015, 14:10
Jo?O nie! :0
Odpisz
6 września 2015, 14:11
@Roonia: I ty mówiesz, ży si ni puszczasz?
Odpisz
6 września 2015, 14:12
NO JO SIE NIE PUSZCZOM!
Odpisz
6 września 2015, 14:13
@Roonia: Z goło dupo na polu stoi! kończymy? ;-;
Odpisz
6 września 2015, 14:13
Kończymy.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 14:22
@Roonia: jak bym mioł coś z tygu zyskoć to bym tygu nie robił ni chce nic
edit: mój udowany śląski jest ch**owy
Odpisz
6 września 2015, 14:52
@eldawidos111: Mój tyż.
Odpisz
6 września 2015, 13:54
Nie chciej lepiej by mama wzięła twój telefon by coś zobaczyć a tu nagle przychodzą nagie fotki.
Odpisz
6 września 2015, 13:25
ja bym czekał xdddd nawet cały dzień
Odpisz
6 września 2015, 13:16
I czekasz 2 godziny bo zapomniała
Odpisz
6 września 2015, 13:04
dali dzisiaj sporo komiksów z podtekstem.
Odpisz