Te wszystkie aplikacje zainstalowane na telefonie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Co to takiego?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2020, 10:43
Kiedy w to nie grasz, ale masz w tym dobry wynik więc nie usuwasz
Odpisz
7 lipca 2017, 08:23
Ustawienia , pamięć, aplikacje, wybierasz np mapy google, odinstaluj aktualizacje klikasz wyłącz i pamięć na nowe pornole
Odpisz
5 września 2015, 08:39
Nie tylko na telefonie.
Odpisz
4 września 2015, 22:19
Dla Samsungów: wchodzisz w aplikacje > "ten przycisk po lewej od tego od menu" > odinstaluj > klikasz w aplikację > klikasz "ok" > wracasz do aplikacji i gotowe
Odpisz
4 września 2015, 16:01
jeśli się ma androida to wystarczy tylko zrootować. Cała filozofia. :v
Odpisz
4 września 2015, 16:36
I stracić gwarancję
Odpisz
4 września 2015, 16:39
@JPsoldier: Można potem łatwo przywrócić telefon do poprzedniego stanu przed rootem jak się coś w nim stanie i trzeba go będzie do naprawy oddać.
Odpisz
4 września 2015, 19:39
@JPsoldier: Ch*j z gwarancją. Na gwarancji można jedynie jak się dostanie wadliwy. Jak ty coś zepsujesz to trzeba bulić.
Odpisz
10 grudnia 2015, 01:11
@Culton: Pobierz na kompa Root Master i podłącz telefon.
Odpisz
4 września 2015, 19:32
Mam roota >:D
Odpisz
4 września 2015, 16:46
Ustawienia>Aplikacje> JakaśNiepotrzebaWbudowanaAplikacja>Wyłącz/Odinstaluj aktualizacje
Gugle plej>Ustawienia>Wyłącz automatyczne aktualizacje
I po problemie :P
Odpisz
4 września 2015, 17:31
@MrWonny: Nie mną wszystko działa
Odpisz
4 września 2015, 16:31
Chociaż raz Windows Phone 7.8 góruje! Można usunąć wszystko łatwiej niż się instalowało.
Odpisz
6 września 2015, 00:37
@dustin2001: 7.8 góruje? System góruje dopiero od 8.1, a 10 to już arcydzieło <3 Opłaca ci się kupić tanią Lumię z Win 8, np taką 520 a potem Win 10 za free :D zobacz w Google jak wygląda ekran startowy ^^
Odpisz
6 września 2015, 09:32
Wiem. Windows Phone 7.8 jest okropny, reszta jest O WIELE lepsza. Jednak ja uważam, że mój nie jest aż tak zły.
Odpisz
4 września 2015, 16:12
Zwłaszcza na szajsungach. A przynajmniej na trendzie plus.
Odpisz
4 września 2015, 17:44
@popek9001: znam ten ból
Odpisz
4 września 2015, 16:08
Odpisz
4 września 2015, 16:05
Roota ku*wa zrobiłem! A co wyleciało pierwsze? Oczywiście srejsbuk i sritter!
Odpisz
4 września 2015, 16:19
?
Odpisz
4 września 2015, 16:21
A po co od razu tracić gwarancję jak można sformatować pamięć w telefonie, a najważniejsze pliki zostawić w chmurze?
Odpisz
4 września 2015, 16:22
@Hartio: Niedobrze mi się robiło na widok tych aplikacji, więc zrobiłem roota i je wywaliłem.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 16:23
@konbed: Je*ać gwarancję. Ten telefon jest tak kiepski, że nawet niewarto się męczyć z gwarancją.
Odpisz
4 września 2015, 16:23
A ok. Po prostu nie zrozumiałem.
Odpisz
4 września 2015, 16:42
@konbed: Chmura wymaga dostępu do internetu i większego zasobu czasu na upload/download.
Odpisz
4 września 2015, 17:29
hał ju du it
Odpisz
4 września 2015, 17:59
@misterbzyku: Normalnie.
Odpisz
5 września 2015, 09:44
jakim programem serowyjabku
Odpisz
7 września 2015, 17:46
@MruczekV: Ale chyba lepiej stracić trochę czasu niż ryzykować utratę telefonu za więcej niż 500 zł :p
Odpisz
7 września 2015, 18:07
@konbed: Jaką utratę? Root jest w pełni i łatwo odwracalny.
Odpisz
4 września 2015, 16:03
Na przykład Facebook, albo ustawienia Google.
Odpisz