Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2015, 20:32
Jestem za niska żeby to ogarnaąć 😂😂
Odpisz
27 września 2015, 09:29
O ku*wa, Zjarany Zbyszek.
Odpisz
26 września 2015, 21:45
On jest podobny do Naruciaka ;_;.
Odpisz
26 września 2015, 21:49
@magdakxD: Awatar świecący cyckami, rok urodzenia dwa tysiące trzeci... patologia z jego kanału jak mniemam?
Odpisz
26 września 2015, 21:51
Nope,nie lubie go ;_;.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 21:52
@magdakxD: To z jakiego kanału patologia pochodzi?
EDIT: Szybka jesteś w zmienianiu awatarów.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 21:53
Kto,ja?xdEdit:Chodzi o patologię xd
Odpisz
26 września 2015, 21:54
@magdakxD: Nie, ku*wa, Matka Teresa.
Odpisz
26 września 2015, 21:55
Ja z kanału Mandzia :P
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 21:58
@magdakxD: To na jedno wychodzi... I Naruciak, i Mandzio moim zdaniem nagrywają denne filmy.
Odpisz
26 września 2015, 22:00
No tak,Mandzio zaczyna wygasać.Teraz to najchętniej ogladam jakiś głupawe filmiki xd.
Odpisz
26 września 2015, 22:09
@magdakxD: Mandzio mnie wkurza, tak jak reszta tej całej "YouTube'owej elity".
Naruciak... w każdym vlogu musisz patrzeć przez jakieś 3 minuty na jego ryj kiedy nic nie mówi i tylko się uśmiecha. Pomijam fakt, że ma 16 lat i w jednym filmie mówi żeby nie palić, nie ćpać, nie pić itd.
a w następnym jedzie limuzyną i popija szampana... świetny przykład dla dzieciaków.
Stuu pozostawię bez komentarza, bo nie warto wspominać.
Rzyganie po Sprite i bananach, same challenge i obrzydliwe montowanie... ku*wa jest co oglądać.
Jakieś 3 lata temu przeniosłem się na anglojęzyczne kanały i siedzę tam do dziś.
Przynajmniej tam materiały mają jakąś wartość i potrafią mnie rozśmieszyć.
Odpisz
26 września 2015, 22:15
Masz racje,chociarz z tych anglojęzycznych ja ogladam głównie openingi i Exploding Tnt.
Odpisz
27 września 2015, 09:27
Nolif - Cycki na awatarze; VAC w CS:GO za "niewinność".
Odpisz
26 września 2015, 21:52
To sufit w łazience jest za nisko...
Odpisz
27 września 2015, 01:30
@Psychopata_PL: Thanks Obviously Captious...
Odpisz
3 września 2015, 21:30
Truu
Odpisz
26 września 2015, 22:27
@polandball1: ...jące gazy bagienne drażnią w W3.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 22:40
@polandball1: ... p Jdabrawskiego leży w mieszkaniu Gimepera.
Odpisz
3 września 2015, 16:50
znam ten bul ;-;
Odpisz
26 września 2015, 21:47
@lol0000003: Nie jestem pewien czy błąd jest celowy, czy po prostu miałeś dwa z polskiego :/
Odpisz
26 września 2015, 22:09
@DMCJCD: celowy ,ponieważ z polskiego jestem dobry, a miałem z niego 3 :)
Odpisz
26 września 2015, 21:46
Ej,ja jestem wysoki,więc było by miło gdybyś nie obrażał wysokich ludzi!
Odpisz
26 września 2015, 21:10
ja mam niski strop pokoju i raz jak ubierałem w koszulkę to prawie zrzuciłem klosz ręką
Odpisz
3 września 2015, 16:55
On mi chyba zdecydowanie za bardzo przypomina mojego byłego kolegę z klasy ;-;
Odpisz
3 września 2015, 16:14
Mam 192cm wzrostu, a jednak nikt nie robi mi zdjęć jak idę się odlać...
Odpisz
3 września 2015, 16:20
@SurMix: Jesteś tego pewien ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 września 2015, 16:35
@Bilolus1: Wolałbym aby tak było... dla pewności sprawdzę.
Odpisz
26 września 2015, 21:05
@SurMix:
Odpisz