Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar przemono

20 sierpnia 2017, 17:41

u mnie grafika jest na ostatnim miejscu w tym co się liczy w grach to pewnie przez to że mam okropnie słabą kartę graficzną i żeby zagrać w jakąś grę musi mieć słabą grafikę :/

Avatar Xaxaxa

Edytowano - 3 września 2015, 21:08

grafika też jest ważna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar mortzmargonem

17 stycznia 2017, 23:46

@Xaxaxa: Rimember nofing is tru ewryfing is bejt. Bejt bejt.

Avatar Xaxaxa

20 stycznia 2017, 20:00

@mortzmargonem: Jeszcze jak!

Avatar ALKATRAZ

8 września 2015, 16:15

Doom 4 zapowiada się fajnie

Avatar
Konto usunięte

8 września 2015, 16:37

@ALKATRAZ: Tak samo jak Half Life 3

Avatar kubacki246

9 września 2015, 19:33

A od ilu lat się zapowiada? :D

Avatar
Konto usunięte

9 września 2015, 19:47

Avatar Windows_11

9 września 2015, 16:02

według mnie najbardziej liczy się rozgrywka

Avatar
Konto usunięte

3 września 2015, 22:33

Grafika nie musi być realistyczna! Ma być tylko przyjemna dla oka, to się w niej liczy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar rakso

8 września 2015, 17:55

@JustPlayGames: Czyli film? :b

Avatar JustPlayGames

9 września 2015, 15:57

@rakso: Nie, chodzi tylko o obraz. Nie mógł by to być film ponieważ film ma fabułę. Po prostu dostajesz obraz z niesamowicie realistyczną grafiką.

Avatar AntyGrammar

4 września 2015, 16:34

1.Muzyka
2.Grywalność
3.Grafika
4.Efekty dźwiękowe

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar GetRekt_MLG

10 września 2015, 17:22

@AntyGrammar: Ale to nie znaczy, że muzyka jest najważniejsza. Bez grafiki gry też są nudne...

Avatar AntyGrammar

10 września 2015, 18:28

@GetRekt_MLG: (*szept*) Tak naprawde to 1.Grafika 2.Grywalnosc 3.Muzyka 4.Efekty dzwiekowe, ale jak powiem ze grafika to 1. to mnie zhejtuja jak na innych komentarzach (*szept*)

Avatar SockPuppet

8 września 2015, 19:07

Ja tam lubię taką rozpikselowaną grafikę ze starszych gier.

Avatar TheGreatcat

8 września 2015, 18:34

Kolejny głupi obrazek o wojnie fabuła - grafika. Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją ze liczy się całokształt. Gra może mieć słabą fabułę i świetną grafikę i będzie grywalna i na odwrót też to działa. Liczy się wszystko i wszystko jest ważne.

Avatar julka1280

8 września 2015, 18:15

1. rozgrywka
2. dźwięki i muzyka
3. grafika
4. szczegóły
5. popularność
6. możliwości (multiplayer, gra z botem, różne ciekawe opcje)

Avatar dustin2001

8 września 2015, 16:08

1. Fabuła.
2. Grywalność.
3. Muzyka, grafika.
4. Dbałość o szczegóły.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2015, 16:24

@dustin2001: To zależy, w grach typu Sunset Overdrive fabuła nie jest zbytnio potrzebna.

Avatar dustin2001

8 września 2015, 16:31

To jest do większości gier moim zdaniem. Jak nie ma fabuły to czasami grywalność nadgania.

Avatar Sebzer

4 września 2015, 23:44

ja gram zawsze na minimalnych ust. graficznych i jakoś klimatu mi to nie psuje

Avatar oskare117

3 września 2015, 22:02

Grafa na 1 razem z fabułą , dalej reszta , ludzie co z tego że fabuła za**bista , jak grafa będzie jak w minecrafcie , psuje klimat ( nie licząc gier RPG) , bo jakby cd Projekt wydał wiedzmina 4 z grafią z jedynki to nikt NIKT BY GO NIE KUPIŁ

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar julka1280

8 września 2015, 18:12

Tylko dzieci na serwerach psują rozgrywkę...

Avatar
Konto usunięte

9 września 2015, 03:02

Im nie przetłumaczysz... Oni wymagają od gry tylko grafiki i tego, żeby była popularna wśród całej reszty tej gimby.

Avatar Kiler1

4 września 2015, 17:13

Tez bym go je**al

Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 14:04

Ale jak mówią o Minecraft to : "Taką grafikę to można o kant dupy rozbić! Idę zagrać w prawdziwą grę taką jak pierwszy Mario gdzie grafika się nie liczy te nowe to są do niczego bo mają lepszą grafikę, więcej mechanik, oraz nowe power-up'y

Avatar polskistrzelec123_

3 września 2015, 22:57

Ja mam tak
1. muzyka
2. fabuła
123745.grafika

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka