Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2015, 15:34
Mamo idę do Markaaaaaaa... *JEBS* Nic mi nie jest, o jakaś nokia.
Odpisz
27 września 2015, 04:12
wpadałabym
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 00:57
Tzw. leje krasowe :)
Odpisz
26 września 2015, 22:18
Ktoś tu upuścił nokie3310
Odpisz
26 września 2015, 18:45
Upuścili nokię z samolotu 0.o
Odpisz
26 września 2015, 18:30
Odpisz
26 września 2015, 17:33
O jakiś stary telefon *podaje Nokię3310* porzucaj sobie czy coś, mi już niepotrzebny :p
Odpisz
26 września 2015, 17:07
Dat nokia
Odpisz
4 września 2015, 15:13
nokia wypała za okno
Odpisz
4 września 2015, 13:18
No ja to bym sie dobrze bawil ;>
Odpisz
4 września 2015, 13:53
@Goral796: Za**bista do nogi bo wybijesz do góry i nie ma zapi***alania
Odpisz
4 września 2015, 13:09
Zacna arena do Rocket League
Odpisz