Ciężko być graczem-dziewczyną
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Totalnie
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 22:01
modern warfe 3 kto to pamięta piękne czasy a ja mam na xbox 360 mw3
Odpisz
20 czerwca 2012, 16:26
Jak w CSie jest dziewczyna to zawsze ją podrywam itp. idę za nią i pomagam jej zabijać oraz czasami daję się zabić :)
Odpisz
26 grudnia 2015, 11:17
@DeaDe: i przez takich jak ty zawsze przegrywamy. I co ci to da. Numeru i tak nie zostaniesz.
Odpisz
23 lutego 2019, 15:28
@Nietypowy: a ona potem myśli, że jest super i w ogóle.
Odpisz
22 listopada 2015, 15:07
Nie zawsze tak jest. Ale czasami jak proszą o ammo to cała runda się zlatuje .
Odpisz
2 kwietnia 2015, 12:47
Lol
Odpisz
13 września 2014, 12:35
Takie rzeczy do dziewczyn są nudne np do kuchni -_-
Odpisz
22 października 2014, 15:07
właśnie tak samo chłopakami
Odpisz
1 sierpnia 2012, 21:46
czasem trudno być graczem - dziewczyną : ( poprawnie :)
Odpisz
1 sierpnia 2012, 21:46
czaem trudno być graczem dziewczyną :(
Odpisz
20 czerwca 2012, 12:37
Ehe, powtórzę, dziewczyny nie znają się na grach! Zobaczą jak jakiś gościu to zrobi i zaczną to małpować. Dziewczyna musi obejrzeć 100 filmików i przeczytać całą instrukcję aby wiedzieć jak się poruszać postacią do przodu. Rzadko zdarzają się dziewczyny, które potrafią chociażby nieźle grać. Przykłady? Dudsonowable, Perla.
Odpisz
20 czerwca 2012, 13:46
@Agent00Kurczak: No to widze ze malo wiesz. Znam 3 dziewczyny ktore lubia gry bardziej odemnie(do tego to niezle laski). Niekiedy idzie im lepiej w grach odemnie. To tylko taki stereotyp ze dziewczyny nie potrafia grac...
Odpisz
20 czerwca 2012, 15:51
@Agent00Kurczak: Jak się zadajesz z plastikami to się nie dziwie. Jestem pewna że każda blondynka przeszłaby szybciej od cb każdą grę RPG. Grałam w co najmniej 5 gier tego typu i ani razu nie spojrzałam w instrukcje. I mam 2 kumpele, które poza nawalankami świata nie widzą.
Odpisz
20 czerwca 2012, 22:33
@Agent00Kurczak: No, proszę Kurczaka, bez obrazy, ale trochę mnie Kurczak rozbawił :D Od dziecka grywam sobie w różne KotORy, Guild Warsy, Elder Scrollsy i inne takie, gdzie trzeba użyc AŻ myszki i klawiatury, a instrukcji używam wyłacznie w celu wklepania kodu aktywacyjnego.
Odpisz
22 czerwca 2012, 19:53
@cOla1825: nooo, na czitach (wiesz co to no nie?) też se mogę ;P
Odpisz
23 czerwca 2012, 08:54
@Agent00Kurczak: NIGDY nie grałam na czitach ani na kodach :P
Odpisz
24 czerwca 2012, 18:25
@cOla1825: no to dobrze, tak trzymaj
Odpisz
24 czerwca 2012, 21:45
@Agent00Kurczak: Kodów używają ci co idą na łatwiznę. Bo jaka jest satysfakcia z wklepania kodu na nieśmiertelność? Możesz robić rozpierdziel w grze ale co z tego? Zero wyzwań. Kody i czity są dla cieniasów.
Odpisz
25 czerwca 2012, 09:24
@cOla1825: Jeden wyjątek - GTA:SA, gdzie oszustw używa się dla funu xD
Odpisz
22 października 2014, 15:08
@Agent00Kurczak: no i ja :}
Odpisz
22 października 2014, 15:09
@Agent00Kurczak: minus
Odpisz
21 czerwca 2012, 17:49
zna ktoś powiedzenie "panie przodem" bo ja najpierw rozwalam dziewczyny a potem bije w kogo sie da
Odpisz
20 czerwca 2012, 21:19
Kiedyś grałam w CS (Contry-Strike) i rzadko mi się zdarzało żeby mnie wyzywali :/
Odpisz
21 czerwca 2012, 16:12
@kama12345: Jak już masz sie chwalic ze grasz w Cs to moze lepiej najpierw znac nazwe. Counter Strike...
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:57
Ja kiedyś grałam w GTA i nie sądzę by było w tym coś złego.
Odpisz
20 czerwca 2012, 20:20
Dlatego się nie przyznaję w czasie gry xD
Poza tym, rzadko gram. Dłużej siedzę na jeja i podobnych ;D
Odpisz
20 czerwca 2012, 17:19
a ja nie spotkałem dzewczyn w grach :( ja mam pecha do kobiet
Odpisz
20 czerwca 2012, 14:24
a ja tam lubię usłyszeć głos dziewczyny w grach wtedy jakoś lepiej się gra
Odpisz
20 czerwca 2012, 10:16
No ba. Przecież każda kobieta podługuje się klawiatura i myszką, zeby pokroić chleb.
Odpisz