Przestań się wygłupiać mały
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2017, 08:16
Nie ma to jak trakcja gąsienicowa
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:51
Jaki czołg? Ja widzę tylko grupę ludzi.
Odpisz
4 września 2015, 21:04
Panzerkampfsmarten
Odpisz
8 września 2015, 07:16
@Fox__: za dużo wota i niemców
Odpisz
8 września 2015, 07:34
@Sebzer: *za dużo wiedzy o militariach i historii
Odpisz
8 września 2015, 17:08
@Fox__: za dużo przemądrzania się ;)
Odpisz
8 września 2015, 18:12
@Sebzer: Za dużo gadania. Go away.
Odpisz
4 września 2015, 21:23
Kojarzy mi się z "Polska nie może w kosmos".
Odpisz
5 września 2015, 10:10
@HeinzDundersztyc: yo made my day
Odpisz
7 września 2015, 16:30
@HeinzDundersztyc: Zbuduj coś co w tym pomoże.
Odpisz
7 września 2015, 17:36
@TheTemplar: Ale Polska nie może w kosmos ;(
Odpisz
Edytowano - 7 września 2015, 17:41
@HeinzDundersztyc: Polskamożewkosmosbojakiśpoj*btakchceinator!
Odpisz
8 września 2015, 07:15
@HeinzDundersztyc: Ale to Polak Adam Mickiewicz jako pierwszy człowiek w histori wylądował na Marsie i wbił tam Polską flagę... a Ty pierdzielisz coś że ,,Polska nie może w kosmos" pffff
Odpisz
7 września 2015, 18:01
Mówili że mogę zostać kim chcę, więc zostałem czołgiem
Odpisz
4 września 2015, 23:14
Wciąż lepsza broń niż program rakietowy Korei Północnej.
Odpisz
7 września 2015, 17:12
@Gray1997: Te ;-; To ma sens :D
Odpisz
7 września 2015, 17:06
Na wrogi czołg i na multiple jest ten sam sprawdzony sposób :) I to łączy te 2 rzeczy :D A sposób to...C4
Odpisz
7 września 2015, 16:33
Kiedy niziołek, gość który nie potrafi się bić, robi z siebie kozaka.
Odpisz
4 września 2015, 22:46
Widzę, że przeszła pod tym obrazkiem fala hejtu.
Odpisz
4 września 2015, 22:34
Jak go wsadzić do nokii to będzie.
Odpisz
4 września 2015, 22:14
Brakuje jeszcze MG-14-Z.
Odpisz
4 września 2015, 21:50
maluch był lepszy jako czołg, jeden taki nawet widziałem jedynie działa w wieży brakowało nawet silnik z tyłu był
Odpisz
4 września 2015, 21:15
Orkowie wszystko zszabrują.
Odpisz
4 września 2015, 21:14
Nie mam czasu jade czolgiem
Odpisz