"Prowadzenie zeszytu jest obowiązkowe"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2015, 16:25
Prowadzenie zeszytu, wymóg posiadania przedmiotów innych, niż podręcznik, prace domowe, dawanie ocen za aktywność... Wymieniać dalej kretynizmy stworzone przez szkołę?
Odpisz
14 września 2015, 16:39
@darcus: A co złego jest w ocenie za aktywność?
Poza niesprawiedliwością nauczycieli?
Odpisz
14 września 2015, 16:40
Szkoła ma UCZYĆ, więc oceny powinny odzwierciedlać stan WIEDZY. Ocena z aktywności zniekształca to odzwierciedlenie.
Odpisz
14 września 2015, 16:47
@darcus: Czemu?
Nie wiem jak u ciebie, u mnie ocenę za aktywność dostaje się za aktywne podawanie na lekcji DOBRYCH odpowiedzi, nie za samo dukanie.
Odpisz
14 września 2015, 16:51
Nie pomyślałeś o tych, którzy wiedzą wszystko, co powinni, a nie odzywają się na lekcjach bo, na przykład, są nieśmiali?
Odpisz
14 września 2015, 16:59
@darcus: To są sierotkami. Uczeń, który całą lekcję pracuję i nie dostanie za to nic, bo ma w klasie sierotkę poczuje się niedoceniony. I będziesz w nim zabijać aktywność, bo komuś się nie chce podnieść rączki.
Odpisz
14 września 2015, 17:00
Sierotką to ty jesteś, jeżeli czegoś tu nie rozumiesz. Oceny powinno dawać się za WIEDZĘ, a nie za pracę. Pracowanie na lekcjach to kolejny kretynizm.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 17:33
Może być też tak, jak w moim przypadku na angielskim w klasach 4-6. Wiedziałem wszystko, więc pani przestała mnie pytać, gdy podnosiłem rękę i już w ogóle nie mogłem mieć plusa. Bo wiedziałem wszystko.
Odpisz
14 września 2015, 17:34
@GetRekt_MLG: #poniewazlogika.
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 15:37
@darcus: Pracowanie na lekcjach ma pokazać co umiemy.A jeśli nie podoba ci się ten program nauczania no to wyjedź z tego kraju.
Odpisz
15 września 2015, 17:09
@ab2004: Błąd. Ukazaniu wiedzy i umiejętności służą różnego rodzaju testy. Chętnie bym wyjechał, gdybym tylko miał na to pieniądze.
Odpisz
15 września 2015, 21:20
@darcus: Proszę
Odpisz
15 września 2015, 21:23
Nie dziś.
Odpisz
15 września 2015, 21:42
@darcus: Spoko, cieszę się, że jesteś normalny, jako jeden z niewielu nie zjebem ( z tych "sławnych" )
Odpisz
15 września 2015, 22:03
Cóż... Dzięki.
Odpisz
29 września 2015, 06:43
@darcus: Czyli ja np.
Odpisz
14 września 2015, 14:12
Dla mnie jest to chore. W podstawówce to dobra, jeszcze rozumiem. Ale gimnazjum i szkoła średnia? Gdzie ma się oceniać przede wszystkim wiedzę a nie to co się zapisuje na lekcji? Niektórzy nauczyciele minęli się z powołaniem
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 14:19
@Dark_Dante: Wiedzę którą przenosimy na papier a z tego papieru się uczymy ;)
Pamiętaj że nie wszyscy zapamiętują to co im nauczyciel powie
owszem są książki ale tam są podstawowe zagadnienia dla danej klasy a do zeszytu możesz tez pisać zagadnienia dzięki którym możesz dostać nie 5 ze sprawdzianu(u mnie max 5 za podstawowe rzeczy)a 6
Odpisz
14 września 2015, 14:27
@Rafi2002: Jeśli ktoś chce mieć lepsze oceny to jasne, zapisuj. Ale jak ktoś na chama chce mieć dwa to co mu da to, że wszystko jota w jotę przepisze? Albo po prostu ktoś nie daje sobie rady, obowiązkowy zeszyt niewiele mu da
Odpisz
14 września 2015, 14:42
@Dark_Dante: hmm to to tak u mnie w klasie jest(znaczy było rok temu) kilku takich co mieli same 1 mieli lekcje gdzies a zeszyt zawsze pusty
A jeżeli ktoś nie daje sobie rady owszem niewiele mu da ale jak powie że nie daje sobie rady to nauczyciel zawsze pomoże a szczególnie tym co np. w 6 klasie podstawówki byli orłami a gimnazjum już się wszystko sypie
Odpisz
14 września 2015, 18:14
@Rafi2002: ja w klasach 1-3 byłam "orłem" a w 4 klasie się... tego, zje**ło
Odpisz
14 września 2015, 19:19
@julka1280: Witaj bracie(siostro?)!
Odpisz
14 września 2015, 23:33
@ab2004: kyrwa, po nicku nie widać??
Odpisz
14 września 2015, 19:07
Nauczyciele nie powinni w ogóle zawracać sobie głowy osobą która nie chce się uczyć. Każdy zapi***ala na swój rachunek. Chcesz zamieszkać w gimnazjum przez resztę życia ? Nie widzę problemu...
Odpisz
14 września 2015, 13:55
Z tego co wiem nie jest, ale jak będzie kartkówka to nie możesz tego użyć jako wymówki.
Odpisz
14 września 2015, 15:29
Zapraszam do mnie na niemiecki. Tam nawet trzeba mieć linijkę i kolorowy długopis. Bo jak nie, to... lepiej nie mówić.
Odpisz
14 września 2015, 16:13
Zagazują? :v
Odpisz
14 września 2015, 16:27
A czarny i niebieski się liczą?
Odpisz
14 września 2015, 18:57
@BruceWayne: Tak.
Odpisz
14 września 2015, 18:57
@UkradliMiNick: Tak.
Odpisz
14 września 2015, 15:51
U nas jest wpisywany brak na plastyce jak się nie ma teczki i na historii jak się nie ma kredek >.<
Odpisz
14 września 2015, 17:58
podstawówka ?
Odpisz
14 września 2015, 18:02
@kcelej21: Ha! 3 gimbazy >.<
Odpisz
14 września 2015, 18:12
chodziło mi o to że kredki xD
Odpisz
14 września 2015, 18:15
@kcelej21: szkoła nie ma sensu
Odpisz
14 września 2015, 18:39
yup
Odpisz