A Ty się z 10 strzałek w górę cieszysz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Brawo za czujność!
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2015, 18:37
To uczucie kiedy piszesz (a przynajmniej starasz się pisać) mądre komentarze, wysilasz się, produkujesz, a gość, który wkleił dziwny obrazek i tak dostaje więcej strzałek ;-;
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 22:16
@darcus: Napisała osoba, która łącznie ma 19004 strzałek w górę. Ja mam ledwo 1602 ;__;
Odpisz
8 września 2015, 23:09
@Kinga123598: A ile napisałaś komentarzy o fizyce, biologii, psychologii, albo polityce i to takich na pół strony? ;-;
Odpisz
9 września 2015, 18:44
@darcus: Emm...0? A po co? To jest strona służąca zabawie a nie filozofii i wielkiemu rozmyślaniu.
Odpisz
Edytowano - 9 września 2015, 18:45
@Kinga123598: No to masz odpowiedź, skąd nasza różnica w liczbie poparć :v
Odpisz
9 września 2015, 19:06
@darcus: Tyle, że nie zawsze piszę coś głupiego. Można by rzec, że pół na pół. A po za tym ty dopiero się zamartwiałeś, że ''piszesz mądre komentarze, wysilasz się, produkujesz, a gość, który wkleił dziwny obrazek i tak dostaje więcej strzałek'' T^T
Odpisz
9 września 2015, 19:17
@Kinga123598: Bo jestem perfekcjonistą i mam chorobliwą skłonność do chęci bycia najlepszym we wszystkim :v
Odpisz
9 września 2015, 22:31
@darcus: Rozumiem. Więc to kłamstwo. Ty może i jesteś inteligentny ale nie jesteś mądry. Kłócisz się i nie zawsze masz rację. Uważasz, że wszystko co robisz, mówisz i piszesz jest najlepsze a tak nie jest. W wielu sprawach rzeczywiście masz rację, ale nie zawsze doceniasz to co mówią inni. Dlatego jesteś osobą znaną na jeja bez powodu. Stwarzasz wrażenie ''geniusza''. Ale nim nie jesteś. I jedno jest pewne. Przez tą twoją perfekcyjność jesteś nikim.
Odpisz
9 września 2015, 22:45
@Kinga123598: Źle zrozumiałaś. Perfekcjonizm nie oznacza bycia perfekcyjnym. Perfekcjonizm jest chęcią do DĄŻENIA do bycia perfekcyjnym i robienia wszystkiego perfekcyjnie. Perfekcjonista nie zawsze jest doskonały, ale dąży do bycia takim. Napisałem, że mam CHĘĆ bycia najlepszym ze wszystkich, a nie, że UWAŻAM SIĘ za najlepszego ze wszystkich. Zauważ różnicę.
Odpisz
10 września 2015, 16:07
@darcus: Widzę różnicę. I dlatego napisałam co napisałam. Prawda boli, wiem...Dowidzenia ''najlepszy''.
Odpisz
10 września 2015, 17:39
@Kinga123598: Dalej nie rozumiesz, dlatego właśnie dalej się mylisz. I nie nazywaj mnie tak. Nazywanie mnie najlepszym, nawet sarkastycznie, jest obrazą dla wielu lepszych.
Odpisz
11 września 2015, 18:03
@darcus: Sarkastyczne, jak byś nie wiedział. I nie, nie mylę się. Żegnaj.
Odpisz
11 września 2015, 18:34
@Kinga123598: "nie, nie mylę się" <--- I to ja uważam się za najlepszego, tak? Mów sobie co chcesz. Ja ani nie jestem najlepszy, czy perfekcyjny, ani się za takiego nie uważam. Pa.
Odpisz
28 stycznia 2022, 08:02
@darcus: kupa
Odpisz
30 czerwca 2019, 16:24
Odpisz
30 czerwca 2019, 17:05
@Jadczukov: O nie. Gdy skapnąłem się ile mogę mieć hejtów za było za późno na usunięcie
Odpisz
7 października 2020, 08:17
@Jadczukov: F
Odpisz
25 lipca 2017, 21:25
[*] deadkiler
Odpisz
8 września 2015, 12:09
To chyba podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz
8 września 2015, 16:42
@kamykPL: Ale deadkiler tego nie dodał...
Odpisz
8 września 2015, 20:01
Wiesz o co chodzi...
Odpisz
9 września 2015, 16:39
@kamykPL: chyba będzie ban XD
Odpisz
10 września 2015, 15:16
@Windows_11: Jeja to nie hajsy, tu nie banuje się za byle gówno.
Odpisz
10 września 2015, 15:32
@kamykPL: nie o to mi chodziło XD
Odpisz
9 września 2015, 15:13
chyba widziałem więcej jak ktoś napisał tekst piosenki
Odpisz
8 września 2015, 19:37
bo każdy kto wstawi obrazek ma łapki w góre
Odpisz
4 września 2015, 19:20
Bitch please, zobacz komentarz TheMroKu przy grze "Symulator Operacji" (Czy tylko ja teraz nie moge go znaleźć? ;-;).
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 19:21
@Xdejszyn: Ok,poprostu na szybko obrazek wstawiłam bo ja max miałam 100 strzałek xD
Odpisz
4 września 2015, 19:37
@Xdejszyn: Chyba już go usunęli. Ciekawe, bo o tym w sumie też można zrobić obrazek.
Odpisz
4 września 2015, 19:40
Nie usunęli.
Odpisz
4 września 2015, 19:42
@Kubox123456: To daj screena.
Odpisz
4 września 2015, 19:49
@Nela2123: apka ;p
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 19:56
@Nela2123: Znalazłem 2 rekordy, bo nie mogłem znaleźć jednego.
Odpisz
4 września 2015, 19:57
@Kubox123456: Witam w klubie :p
Odpisz
8 września 2015, 10:30
@Xdejszyn: Ale to w dziale gier. Czyli jakby na zupełnie innej stronie.
Odpisz
8 września 2015, 18:12
@Xdejszyn: ale to w dziale gier. Oni są liczniejsi...
Odpisz
8 września 2015, 16:00
ja raz napisałem komentarz który miał 30 strzałek w góre
Odpisz
8 września 2015, 17:10
@KnurArnold: Teraz będziesz mieć 30 strzałek w dół :)
Odpisz
8 września 2015, 17:21
@Vidgesea: a to będę miał
Odpisz
8 września 2015, 17:54
@KnurArnold: braciszek PocketAcesa widzę :)
Odpisz
8 września 2015, 18:11
@panther500: nie, gdybym był jego bratem bym już dawno miał własną grupę o nazwie Pogaduchy z Arnoldkiem, Arnoldek w imieniu i kolegów i nie kolegów których nie znam
Odpisz
8 września 2015, 18:13
@KnurArnold: może jesteś nieudanym bratem :/
Odpisz
10 września 2015, 15:56
@panther500: Nie.
Odpisz
10 września 2015, 16:35
@KnurArnold: Po prostu się nie przyznajesz do braciszka.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 15:04
Też mam takiego... jeśli nie lepszego.. w sumie linkacz jest na moim profilu to se sprawdzę.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 19:24
To już ponad 250 poparć 0_o
Wow...
Ja już nawet nie pamiętam że to napisałem XD
Odpisz
4 września 2015, 19:28
Wow hej,nie masz nic przeciwko obrazkowu,nie?
Odpisz
4 września 2015, 19:28
@Nela2123: A czemu miałbym?
Każdy lubi mieć swoje 5 minut.
Odpisz
4 września 2015, 19:29
:D
Odpisz
4 września 2015, 19:42
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.
Odpisz
4 września 2015, 20:57
@sok930: Bądź dobrym soczkiem i daj się wypić c;
Odpisz
4 września 2015, 21:09
@Meuflagiator2000: Prędzej cię na niego przerobie i staniemy się jednością.
Odpisz
4 września 2015, 21:10
@sok930: Taki ch*j ;-;
Odpisz
4 września 2015, 22:51
@Meuflagiator2000: Nie dogadamy się.
Odpisz
4 września 2015, 22:52
@sok930: Oddam ci łapke za 200ml soczku ;-;
Odpisz
4 września 2015, 22:55
@Meuflagiator2000: Nie. Nikt nie wypije soku z owoców drzewa świata z 930 światów.
Odpisz
8 września 2015, 14:54
Hej ;D
Odpisz
4 września 2015, 21:25
az zacytuje "mają rozmach sk**wystny"
Odpisz
8 września 2015, 10:26
Odpisz
4 września 2015, 20:02
Za moich czasów ten komentarz miał 57 strzałek w górę.
Odpisz
4 września 2015, 20:21
@Macio29: Dziadku,opowiedz jeszcze raz o tych pradawnych czasach xD
Odpisz
4 września 2015, 22:25
@Nela2123: A wiec kiedyś był doom a nie batelfild.
Odpisz
5 września 2015, 02:21
@Macio29: buterfild*
Odpisz
5 września 2015, 07:07
Buterfild to je motyl.
Odpisz
5 września 2015, 07:31
@Macio29: I co dalej?
Odpisz
5 września 2015, 07:35
@Nela2123: Kiedyś zegarki pokazywały godzinę a nie ile masz pieniędzy.
Odpisz
5 września 2015, 07:41
@Macio29: Jaki magic! Co dalej
Odpisz
5 września 2015, 10:25
@Nela2123: Kiedyś był Mario a nie LoL.
Odpisz
5 września 2015, 10:47
@Macio29: Nue no teraz to kłamiesz
Odpisz
5 września 2015, 13:59
@Nela2123: Za moich czasów kłamało się w opowieściach a nie w szkole.
Odpisz
4 września 2015, 19:49
Ja mam więcej
Odpisz
4 września 2015, 19:50
@jacek1s: Ty tu? Mój obrazek krąży po netach,ale ty tu? (POKER FACE)
Odpisz
4 września 2015, 20:14
@Nela2123: :|
Odpisz
4 września 2015, 20:15
@jacek1s: Sory ale podjarka bo nawet cie lubie :)
Odpisz
4 września 2015, 20:27
@Nela2123: Fajnie, że ktoś mnie lubi ^^
Odpisz
4 września 2015, 20:28
@jacek1s: Och dużo osób cie lubi
Odpisz
4 września 2015, 20:29
@Nela2123: Jakoś tego nie widzę :/
Odpisz
4 września 2015, 20:54
@jacek1s: Jestem twoim ulubionym fanem ;-; *chowa się do twojego pokeballa ;-;*
Odpisz
4 września 2015, 21:31
@jacek1s: Ja cię lubie. Dzięki temu zginiesz ostatni w gryzoniowej rewolucji!
Odpisz
4 września 2015, 22:24
@jacek1s: Jestem twoim idolem ^^.Wait a second.Walić to tego komentarza nie było.
Odpisz
5 września 2015, 03:11
@Nela2123: Wat?
Odpisz
4 września 2015, 22:47
Oto jeja- serwis, gdzie za wrzucenie komentarza z obrazkiem dostaniesz ćwierć tysiąca poparć x'D
Odpisz
4 września 2015, 20:28
On dostał na tym obrazku ma połowę tego co ja uzbierałem przez 3 lata.
Odpisz