Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jakub17

8 grudnia 2012, 19:01

wtf

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar skelemaster

27 listopada 2019, 21:53

@jakub17: co tam

Avatar Desuv

31 maja 2020, 11:36

@jakub17: hej

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2013, 10:14

LOL

Avatar asdfmovi1

10 marca 2013, 11:57

ja gram w gta:FUCK! 5 GWIAZDEK!
nadykam się na PAY n' SPRAY
ja: JEST!
spray:pssssss...
policja:KDZIE ON ***A JEST???

Avatar xtw43g

9 lutego 2016, 17:43

@asdfmovi1: W gta V jest Los Santos Customs.

Avatar master885

28 czerwca 2016, 12:30

@xtw43g: Może mu chodziło o inną część?

Avatar hrardrockPL

31 lipca 2012, 13:25

tak da sie zmylić gliny

Avatar Tom1360

29 czerwca 2012, 10:09

prawda, ale wtedy gdy gliny są daleko bo musi być napis wyćućkano gliny. Ale moge sie mylić

Avatar Piotr99

29 czerwca 2012, 13:38

@Tom1360: Tak chyba jest tylko w GTA 4.

Avatar Tom1360

30 czerwca 2012, 09:36

@Piotr99: możliwe.

Avatar paintowy_master

25 czerwca 2012, 14:04

CO WY Z TYM ***A MACIE???? gra jak gra i tyle.....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar AidenPearce

3 grudnia 2015, 15:31

@paintowy_master: NIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ GRA! TO NAJLEPIEJ ROZPOZNAWANA SERIA GIER I NAJLEPSZA!!!!!!!!!

Avatar xtw43g

9 lutego 2016, 17:45

@paintowy_master: Polecam maść na ból dupy.

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2012, 21:53

True Story

Avatar Hank1212

25 czerwca 2012, 18:33

Prawda ;D
5

Avatar Krisek

25 czerwca 2012, 17:28

niby przestali go ścigac ale ... ciągle jest gwiazdka :D

Avatar natalia0195

25 czerwca 2012, 15:11

GTA SA najlepsze!! Moi koledzy co chwile że nowsze to lepsze.. Ja tam wole ''stare dobre GTA''..;P

Avatar wheatley

25 czerwca 2012, 16:21

@natalia0195: ja też, ja też

Avatar gta0001

25 czerwca 2012, 13:53

to magia san andreasa hehe

Avatar mikulek04

25 czerwca 2012, 10:36

bicz plz... aezakmi

Avatar WipeoutF4

25 czerwca 2012, 07:34

hehehe, spadłem z krzesła

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2012, 07:11

stare dobre gta sa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Zdeklasowani znowu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka