Życzymy szczęścia w poszukiwaniach!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2012, 22:06
mam pytanie czym jest bieber:
a)kobietą
b) obojnakiem (tu niema błedu)
c)gejem
d) a może drącym mordę wykastrowanym bobrem
e) wymyśl sam
Odpisz
22 czerwca 2012, 13:43
@tadekjarosz: wszystkim i dodam ze EUNUCHEM ;P
Odpisz
11 lipca 2012, 18:47
@tadekjarosz: wszystkim
Odpisz
27 maja 2014, 20:44
@tadekjarosz: Wszystkim oprócz kobiety, to przykre… Wszystkie kobiety są od niego lepsze :s
Odpisz
5 maja 2019, 01:35
@mola11: witam wszystkich bardzo serdecznie po tak długiej przerwie od tego zdjęcia
Odpisz
11 kwietnia 2022, 07:52
@tadekjarosz: D
Odpisz
21 czerwca 2012, 11:18
recovery to raczej odniesienie do nawrócenia Eminema, no ale to oczywiście ma być dowcip. 5/5
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:56
@Baca_online: Nareszczie jakis fan ema
Odpisz
21 sierpnia 2014, 16:19
nie fan eminema tylko teorii spiskowych :P
Odpisz
10 października 2012, 17:41
Justin Bieber jest Gejem Więc nazwał swój album boyfrend .
Odpisz
10 stycznia 2013, 21:43
żeby być gejem trzeba być płci męskiej
Odpisz
11 stycznia 2013, 17:25
No
Odpisz
22 grudnia 2013, 21:15
a justin nie jest
Odpisz
23 grudnia 2013, 19:04
@HADES700: Oczywiscie ze nie jest Q_Q
Odpisz
24 grudnia 2013, 10:43
no ba
Odpisz
20 czerwca 2014, 17:45
bieber jest babą i też gejem
Odpisz
29 stycznia 2013, 18:26
hah
Odpisz
5 lipca 2012, 14:37
rozwaliło mnie
Odpisz
20 czerwca 2012, 21:05
a Biber chciał znaleźć chłopaka, więc nazwał swoją płytę "boyfrend"
Odpisz
21 czerwca 2012, 15:38
@kama12345: nie nie gadaj
Odpisz
21 czerwca 2012, 15:37
Dziwne że na teledysku do piosenki Boyfriend śpiewa do dziewczyny XD
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:30
Boyfriend to jest jego piosenka (tytłuł) jak i zarówno album ;P
Odpisz
21 czerwca 2012, 14:52
@Karina105: Naprawdę?! Myślałam, że nazwał tak swoją nową naleśnikarnie! -.-"
Odpisz
21 czerwca 2012, 14:25
LOL
Odpisz
21 czerwca 2012, 11:58
Rozwaliło mnie to.... i jeszcze jego "podpis" pod Boyfriend - hahaha! Ogłoszenie XD
Odpisz
20 czerwca 2012, 19:29
Biber bez komentarza
Odpisz
20 czerwca 2012, 19:04
4
Odpisz