Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie zadzieraj z bobrami
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2015, 17:48
Lonczmy sie w bulu i nadzieji
Odpisz
9 września 2015, 16:31
polski taki trudny
Odpisz
10 września 2015, 15:10
@Windows_11: Nawiązuje do listu Komorowskiego do Japonii, gdzie napisał "Łączymy się w bulu i nadzieji"
Odpisz
10 września 2015, 15:32
aha spk
Odpisz
8 września 2015, 15:34
ciekawe co było 9 miesięcy później
Odpisz
8 września 2015, 13:52
Hokus pokus czary mary, spadło mydło mój kochany.
Odpisz
8 września 2015, 13:22
co to jest dziewictwo?
Odpisz
8 września 2015, 13:23
@ALKATRAZ: weż nie trolluj ... :D
Odpisz
8 września 2015, 13:27
@ALKATRAZ: Coś,czego nikt nigdy ci nie odbierze.
Odpisz
8 września 2015, 13:31
@ALKATRAZ: Kumplu to jak ciem gwłaca to to znika.
Odpisz
8 września 2015, 13:41
@ALKATRAZ: Widać że dobrze wychowany :3
Odpisz
8 września 2015, 14:44
@AUSHWITZ: Najpier ALKATRAZ, teraz AUSHWITZ. Może frytki do tego?
Odpisz
8 września 2015, 13:36
Zdarza się.
Odpisz