Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2015, 15:35
Nie rozumiem. Całkiem ładna ta fryzura
Odpisz
16 września 2015, 15:52
@maniusia20626: Wygląda jak cebula. Tnąc cebulę, płaczesz.
Odpisz
16 września 2015, 20:34
@Myszkapl: Aaa. dzęki
Odpisz
16 września 2015, 22:20
@maniusia20626: i tak ładna fryzura xddd
Odpisz
16 września 2015, 13:39
Ja właśnie kroiłam cebulę i nie umyłam rąk i teraz wsadziłam sobie rękę do oka i płaczę.
Odpisz
16 września 2015, 15:19
@LifeToLife: twój login idealnie pasuje ;-; Life to life
Odpisz
16 września 2015, 19:28
Hahahahahah. :D
Odpisz
16 września 2015, 18:59
Fajna fryzurka tylko wolałabym niebieski zamiast różowego
Odpisz
16 września 2015, 13:06
Nie rozumiem może, mi ktoś to wytłumaczyć?
Odpisz
Edytowano - 16 września 2015, 13:13
@koalk: Bo ta fryzura wygląda jak cebula, a przez cebulę naogół się płacze.
Odpisz
16 września 2015, 16:26
@olka12544: Dzięki, masz plusika. Tyle że z tego co wiem, to się płacze dopiero wtedy, kiedy ktoś kroi cebulę... To znaczy że ona chce żeby ktoś przeciął jej głowę, nie?
Odpisz
16 września 2015, 12:02
Ładnie wygl... *płacze*
Odpisz
16 września 2015, 12:33
Ja często płacze jak widze twoje komentarze
Odpisz
16 września 2015, 12:52
@Jadrochwyt: To wypie*dalaj z jeja głupi trollu.
Odpisz
16 września 2015, 13:25
Nie masz prawa mnie wypraszać z jeja. Kim niby jesteś?
Odpisz
16 września 2015, 13:26
Nie masz prawa mnie wypraszać z jeja. Kim niby jesteś?
Odpisz
16 września 2015, 13:41
@Jadrochwyt: Kimś, kto nie lubi walniętych trolli jak ty.
Odpisz
16 września 2015, 15:13
A mnie lubisz?
Odpisz
16 września 2015, 15:16
@YFYDB: Nie wiem. Nie znam cię zbytnio.
Odpisz
16 września 2015, 15:17
Nie lubisz sam siebie?
Odpisz
16 września 2015, 15:18
Jestem trollem jakbyś nie wiedział.
Odpisz
16 września 2015, 15:18
Nie lubisz sam siebie?
Odpisz
16 września 2015, 15:17
Jak dla mnie to to bardziej czosnek niż cebula.
Odpisz
16 września 2015, 15:12
śliczna fryzura, zrobiłabym sobie taką ale mam za długie włosy bi się z nimi rozstać
Odpisz
16 września 2015, 13:01
Widać, że polka.
Odpisz
16 września 2015, 14:57
@FireSpell: Nie.
Odpisz
16 września 2015, 14:34
Zależy jak komu pasuje *.*
Odpisz