Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2015, 15:48
Nielegalnych imigrantów odrazu bym zastrzeliwał. Bezprawne wkroczenie na teren cudzego kraju może być uznane jako atak.
Odpisz
13 września 2015, 16:09
tak samo jak kolesa który zabiera meble ( komornik) bo nie zapłacies nowych składek zusu bo o nich nie wiedzałes mozna potratkowac za złodziestwo
Odpisz
24 marca 2017, 09:21
Nielegalni imigranci - osoba wbrew prawu wkraczająca na teren państwa
komornik - osoba prawnie upoważniona i zatrudniona do ściągania długów
Nielegalny imigrant - stosunkowo duże prawdopodobieństwo zamachu na osoby przebywające w kraju legalnie
Komornik - prawdopodobieństwo zamachu zerowe
"Nielegalnych imigrantów odrazu bym zastrzeliwał"
..eee tam do Niemiec by się ich wydelegowało :)
Odpisz
13 września 2015, 15:41
Smutne jest to, ile osób się z tym zgadza.
Odpisz
13 września 2015, 17:46
@darcus: dla mnie to mogą być o ile będą się asymilować z naszą lub europejską kulturą oraz jeśli będą pracować
Odpisz
13 września 2015, 18:31
@bylejakbylegdzie: Mam identyczne zdanie.
Odpisz
13 września 2015, 23:02
@darcus: Polaki cebulaki, co gówno wiedzą zaraz będą dawać strzałki w dół, jak można być tak bezdusznym żeby na ludzi uciekających przed śmiercią patrzeć jak na śmieci...
Odpisz
13 września 2015, 23:52
@jpparagorn: Podejrzewam że większość nawet nie zdaje sobie sprawy, że to też są ludzie.
Odpisz
24 marca 2017, 09:25
@darcus:
"dla mnie to mogą być o ile będą się asymilować z naszą lub europejską kulturą oraz jeśli będą pracować"
Tyle, że oni nie chcą. :(
"jak można być tak bezdusznym żeby na ludzi uciekających przed śmiercią patrzeć jak na śmieci..."
"ludzi uciekających przed śmiercią"
Szczególnie chłopaczków w wieku poborowym co?
"patrzeć jak na śmieci..."
Nie jak na śmieci, tylko jak na zagrożenie.
No i śmieci można jeszcze przetworzyć, ludzi raczej nie ( choć byli tacy, co próbowali i nie jest to zbyt dobre)
"że to też są ludzie."
Gwałciciele, zamachowcy, ekstremiści no ale też ludzie :)
Odpisz
8 września 2015, 14:34
Dadudeł... tyś jednak swój chop.
Odpisz
8 września 2015, 15:40
nom słusznie prawisz
Odpisz
13 września 2015, 15:28
bo to dudel a nie duda
Odpisz
13 września 2015, 15:28
Odpisz
13 września 2015, 15:17
dobrze mówi! polać mu!
Odpisz
11 września 2015, 01:53
potszebna jezt nowa kategorja spedzjalnie dla tyh obraskuw XD
Odpisz
8 września 2015, 17:21
roz sje z dudełem zgodze
Odpisz