Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Frustrujące
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2017, 20:30
Czekam na jakiegoś archeologa :)
Odpisz
6 września 2017, 19:25
@roxy697: cześć :)
Odpisz
10 września 2017, 11:50
Hejka
Odpisz
28 września 2017, 08:09
@roxy697: witam
Odpisz
28 września 2017, 19:34
Uu nie jednego tu widzę xd. Siemka
Odpisz
1 listopada 2017, 23:00
@roxy697: Gitarka
Odpisz
2 listopada 2017, 11:55
@xxxPaterrix03xxx: witam archeologa
Odpisz
3 listopada 2017, 21:02
@xxxPaterrix03xxx: Elo
Odpisz
11 stycznia 2018, 10:49
@roxy697: eluwa w 2018
Odpisz
11 stycznia 2018, 15:40
witam
Odpisz
9 lutego 2018, 18:03
Witam~ Ja spóźniona
Odpisz
1 marca 2018, 22:28
@ResiaPL: no elo
Odpisz
2 marca 2018, 00:24
@revan21: co tu się odjaniepawla?
Odpisz
2 marca 2018, 13:03
@xxxPaterrix03xxx: Spotkanie Archeologów :/
Odpisz
15 kwietnia 2018, 00:35
@roxy697: Witam
Odpisz
15 kwietnia 2018, 01:22
wypi***alać za bramę
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:39
@xxxPaterrix03xxx: A idź, bo cię odholuję
Odpisz
15 kwietnia 2018, 11:35
Proszę się nie kłócić
Odpisz
3 maja 2018, 06:41
@ResiaPL: witam
Odpisz
10 maja 2018, 22:51
@roxy697: Cześć
Odpisz
11 maja 2018, 00:32
@Mang0zj3bka: wiecej was matka nie miała?
Odpisz
11 maja 2018, 00:58
@xxxPaterrix03xxx: nie
Odpisz
11 maja 2018, 06:16
@xxxPaterrix03xxx: być może
Odpisz
11 maja 2018, 14:10
Nikt nie wie
Odpisz
30 lipca 2018, 21:36
@roxy697: elo
Odpisz
31 lipca 2018, 08:03
@Saurfang: witam archeologa
Odpisz
31 lipca 2018, 12:18
A witam, witam
Odpisz
21 sierpnia 2018, 13:35
@Saurfang: Cześć?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 13:36
@Nazwy_nie_znaleziono_: Siema ^^
Odpisz
15 stycznia 2019, 19:19
@roxy697: no cześć
Odpisz
29 kwietnia 2019, 00:07
@Mejzurian: Gdyby to było prawdziwe spotkanie archeologów to byliby tu ArcheologWInternetach i MemePaladin
Odpisz
29 kwietnia 2019, 14:07
@Big_Chungus: ArcheologWInternetach zakończył swoją pracę już dosyć dawno. Tu spotykają się mniej znani archeologowie.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 15:39
@ResiaPL: Nie skończył. Działa nadal. Sprawdzaj częściej poczekalnię
Odpisz
29 kwietnia 2019, 16:10
@Big_Chungus: Oof
Odpisz
5 maja 2019, 13:40
@roxy697: no
Odpisz
24 czerwca 2019, 17:06
@Kaibeq: elo
Odpisz
24 czerwca 2019, 17:07
@Danakel: co wy od niej chcecie
Odpisz
13 października 2020, 07:40
@roxy697: no siema
Odpisz
15 lipca 2021, 13:31
@PIESEUUU: witą
Odpisz
21 lipca 2021, 22:04
dzień dobry
Odpisz
22 sierpnia 2023, 21:38
@roxy697: chyba jestem tu ostatnia
Odpisz
5 listopada 2023, 23:58
@Liya11qwq: Nie, kochana
Odpisz
3 października 2015, 08:41
Ja tam mam nokie.. jak siadam, a telefon mam tylnej kieszeni, nic się nie dzieje.. tylko tyłek trochę boli..
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 15:25
Wniosek? Taylor nie kupuje jakiś podrabianych, gównianych telefonów tylko wytrzymałe i dobre ^^
A tak na poważnie to brak cyców, albo dupy to nie koniec świata :| Niektóre dziewczyny nawet lepiej wyglądają bez tego niż z tym ;-;
PS. małe cycki są słodkie :v xd
Odpisz
14 września 2015, 15:38
@jacek1s: Słodziutkie ^^ Dlatego wolę trzy latki ^^
/s
Odpisz
14 września 2015, 17:51
@jacek1s: Każda dziewczyna z małym biustem tak mówi. Czy chcesz nam coś przekazać, jacku?
Odpisz
14 września 2015, 18:27
@Sir_Snoge: Ja nie mam cycków :|
Odpisz
14 września 2015, 18:39
@jacek1s: Te duże cycki są słodsze :v
Odpisz
14 września 2015, 18:53
@jacek1s: co xd
Odpisz
14 września 2015, 22:27
czyli smakowales je?
Odpisz
14 września 2015, 23:11
@jacek1s: Lubisz kości?
Odpisz
14 września 2015, 23:26
@Himiteshu: nie
Odpisz
16 września 2015, 16:22
@ShadowPie: Co?
Odpisz
14 września 2015, 17:30
Mnie obrzydzają dziewczyny z wielką zadnią częścią ciała.
Odpisz
14 września 2015, 23:12
@KellyPL: Lepsze duże niz małe
Odpisz
14 września 2015, 17:51
iPhone zawsze się w kieszeni zegnie. taka natura gówna
Odpisz
14 września 2015, 23:12
@Damn_Worl: true
Odpisz
14 września 2015, 18:55
a Kim Kardashian?
Odpisz
14 września 2015, 20:12
@Piotro165: telefon byłby w dwuch zęściach
Odpisz
8 września 2015, 18:09
Swift nie ma dupy cycków nagich zdjęć a i tak jest ładna.
Odpisz
8 września 2015, 18:18
@panther500: Bo nie jest ścianą plastiku jak te dwa pozostałe alieny.
Odpisz
14 września 2015, 17:02
@panther500: znaczy się jak ma red lipstik
Odpisz
14 września 2015, 17:06
@Janusz_Przewodnik: To nie chodzi nawet o red lipstick.
Odpisz
14 września 2015, 17:24
@panther500: Nie no, bez mejkapa jej nie trawię.
Odpisz
14 września 2015, 17:25
@Janusz_Przewodnik: Ale w sumie to mejkap po to jest, jak przyprawy do jedzenia.
Odpisz
14 września 2015, 17:34
@Janusz_Przewodnik: No dobra ale ona ma lekki make-up a nie taki jak niektóre gwiazdeczki że można by było otynkować wszystkie domy w Afryce
Odpisz
14 września 2015, 17:39
@panther500: mie tam szmina starczy omg, bez niej Taylor nie jest sobą. Ona ją ma wszędzie, pewnie nawet sypia z pomalowanymi ustami :v
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 17:47
A kim kardashian? :v
Odpisz
8 września 2015, 17:54
@UkradliMiNick: Wyje**ło skalę.
Odpisz
8 września 2015, 22:24
@UkradliMiNick: Iphone zgiął się w koło.
Odpisz
9 września 2015, 12:43
@UkradliMiNick: złamał się
Odpisz
14 września 2015, 17:00
@UkradliMiNick:
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 16:49
Hyhyhyhy z przodu tak samo hyhyhyhy
*gimb mode off*
Odpisz
14 września 2015, 15:51
Bo Taylor nie robi żadnych operacji na powiększenie tyłka.
Odpisz
9 września 2015, 15:34
Wolę tzw. "deskę" niż implanty :V
Odpisz
8 września 2015, 21:50
J Lo miała fajną dupe zanim to było modne
Odpisz