Jak przeżyliście wczorajszy dzień?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Dwa oblicza
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2021, 18:17
em teraz jest euro 2020 w 2021
Odpisz
14 marca 2018, 23:24
normalnie. nie znoszę nożnej. (po moim avatarze widać co wolę)
Odpisz
2 kwietnia 2020, 00:59
@Misieeek04: anime
Odpisz
2 kwietnia 2020, 01:00
@Desuv: nah, aktualny to rzadki przypadek kiedy nie mam na profilowym samochodu
Odpisz
2 kwietnia 2020, 01:00
@Misieeek04: a, okej
Odpisz
8 maja 2017, 13:21
chyba trochę stare
Odpisz
23 czerwca 2012, 12:06
trudno było ;)
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:30
Normalnie. Euro to nie wszystko
Odpisz
21 czerwca 2012, 16:11
jezu nie ma meczu ratunku
Odpisz
21 czerwca 2012, 13:03
U mnie była burza, to i tak bym nie obejrzał :D
Odpisz