Oni nie ociekają zaje*istością
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2022, 11:12
Takie polskie Cienie z CoD
Odpisz
27 września 2015, 23:55
Kulturalnie czy ktoś bez zbędnych wypowiedzi może wytłumaczyć co to jest?
Odpisz
10 lutego 2016, 16:52
@Katrtlen: takie wojsko,cbś,eee policja takie coś
Odpisz
19 marca 2018, 15:39
@Katrtlen: jakby polski SWAT
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:51
<3
Odpisz
28 września 2015, 09:53
ludzie powinni miec awatary GROMu, a nie Virtus.Pro
Odpisz
27 września 2015, 23:05
Grom <3
Odpisz
27 września 2015, 22:35
co to grom??? |____|
Odpisz
27 września 2015, 23:02
@Damn_Worl: takie polskie jednostki specjalne
Odpisz
27 września 2015, 16:52
Ja moją trzymam w sobie.
Odpisz
27 września 2015, 17:47
jest uśpiona?
Odpisz
27 września 2015, 18:01
@heros1999: Nie. Jest bardzo zboczona.
Odpisz
27 września 2015, 18:57
woli zoofilie?
Odpisz
27 września 2015, 17:47
Grom rządzi !
Odpisz
27 września 2015, 16:24
Emmm.... co to jest?
Odpisz
27 września 2015, 16:28
@MajaOtakuDono: ...
Odpisz
27 września 2015, 17:46
@MajaOtakuDono: ...
Odpisz
27 września 2015, 18:18
@MajaOtakuDono: Wszedłem na twój profil i nawet nie chce mi się tego tobie tłumaczyć ;/
Odpisz
27 września 2015, 18:51
@MajaOtakuDono: Russian Bich
Odpisz
27 września 2015, 21:27
@Wezyr: No ja piernicze ile tych strzałków?!... Ja się tylko zapytałam. ..
Odpisz
27 września 2015, 21:33
@MajaOtakuDono: Zamilcz
Odpisz
28 września 2015, 14:49
:((
Odpisz
10 lutego 2016, 16:53
@MajaOtakuDono: takie wojsko,cbś,eee policja takie coś
Odpisz
27 września 2015, 16:08
Cieszę się, że tacy są.
Odpisz
27 września 2015, 16:03
Phi.
Odpisz
27 września 2015, 23:14
@jacek1s: Widzisz lepiej sakasuj to konto ;).
Odpisz
28 września 2015, 06:22
@Cubek: Poje**ło?
Odpisz
27 września 2015, 16:01
Można być dumnym :)
Odpisz
8 września 2015, 22:39
a tak jest naprawdę: Gówno Robimy Oddawaj Mamonę
Odpisz
27 września 2015, 23:03
@Xaxaxa: RUSKI SZPIEG!!!
Odpisz
8 września 2015, 20:28
Cała prawda :)
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 20:41
Tak. Są tak kozaccy, że Electronic Arts w nowym Medal of Honor Warfighter była misja w której z nimi współpracowaliśmy i dodali żołnierza GROM-u jako ,,Elite" w multiplayer.
Odpisz