Dla niektórych to jest Everest
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2015, 21:15
niektórzy niepełnosprawni zdobywają bieguny i największe szczyty świata więc twój argument jest inwalidą
Odpisz
9 września 2015, 22:28
@bylejakbylegdzie: Dosłownie inwalidą.
Odpisz
13 września 2015, 20:22
@bylejakbylegdzie: np (nie pamiętam imiona ale był o nim film "mój biegun ") zdobył biegun północy noe mając nogi. i ręki
Odpisz
13 września 2015, 21:12
@NinjaPotato: Jaś Mela (byłam na tym w kinie i pamiętam)
Odpisz
13 września 2015, 21:38
@Mekashi: dzięki
Odpisz
10 września 2015, 14:34
Było jako fragment większego obrazka: http://www.obrazki.jeja.pl/83298,kreatywne-reklamy.html
Odpisz
13 września 2015, 19:16
@elementiro: Był też taki sam jak ten.
Odpisz
10 września 2015, 06:26
A co mają powiedzieć grubasy?
Odpisz
13 września 2015, 19:27
@Crobat: Schudnąć.
Odpisz