Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2015, 16:08
Czy na tej zbroi peleryna jest częścią hełmu? To chyba strasznie niewygodne :/
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2022, 00:40
@Myszkapl: Witaj po 7-latach, spieszę (hehe, spieszę) z odpowiedzią!
Nie, peleryna i płachta przyczepiona do hełmu to dwie różne rzeczy, a zważając na to, że peleryna z takiego płótna ważyła ze 3kg, gdyby była przypięta do hełmu kark byłby obciążony potwornie, dlatego użyto niewielkiej płachty doczepianej do hełmu, która służyła w ten sam sposób w jaki służyły okrągłe kapelusze z takimi płachtami na pustyni - chronią kark i głowę przed przegrzaniem, co w przypadku krzyżowca jest zbawienne, bo ma na głowie hełm nagrzewający się od słońca, dlatego przy okazji jego strój jest biały, odbija słońce i pokrywa metal by ten się nie nagrzał, zakony walcząc w Europie gdzie nie ma takich upałów nie nosiły takich płacht na głowę
Odpisz
18 września 2015, 20:42
Nie wiedziałam. A jednak. Jestem facetem.
Odpisz
17 września 2015, 14:08
ja cię za parę lat będzie trzeba nosić staniki według mody
Odpisz
15 września 2015, 17:46
ja chcieć zbroję za**bistości !
Odpisz
16 września 2015, 21:11
@piotros23: Wybacz. Jest moja.
Odpisz
16 września 2015, 10:05
Dzisiejsza ,,moda,, ;-;
Odpisz
16 września 2015, 08:36
Było...
Odpisz
16 września 2015, 08:36
@Wilson2D: (Pudło na hejty [________________________]
Odpisz
15 września 2015, 23:22
było
Odpisz
15 września 2015, 21:49
Je**ć pedałow(dosłownie, bo to zdrowe i przyjemne)!
Odpisz
15 września 2015, 20:43
Przeszywanki zawsze spoko
Odpisz
15 września 2015, 17:48
Doda ktoś tutaj zbroję husarską, bo jestem mobilnie.
Odpisz
15 września 2015, 20:41
Wedle życzenia.
Odpisz
15 września 2015, 19:04
Ogłaszam krucjatę o dumnej nazwie "Krucjata Wpie**olu" pierwszym naszym celem jest bar u Zbyszka na rogu.
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 16:59
Ja jestem dziewczyną, wolałabym ubierać zbroję niż jakieś ubrania dla kobiet ;-; jestem inna [*]
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 17:43
@BonduellePL: *przypadkowy komentarz, scrolluj dalej*
Odpisz
15 września 2015, 18:03
@BonduellePL: Coś w tym stylu? :D
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 18:48
@Marku: może być :3 z chęcią bym ubrała ^^
Odpisz
15 września 2015, 18:35
Egzoszkielet + zbroja ulepszona modółami wykonaną z grafenu :)
Odpisz
15 września 2015, 18:12
Ja bym wolała być husarzem, a nie krzyżakiem :v
I dziewczynom/kobietom też wciskają te ścierwa... chyba, że jestem jakimś odmieńcem.
Odpisz
15 września 2015, 17:32
Nigdy w życiu nie pozwoliłabym chłopakowi założyć krzyżackiej zbroi. Jak już to na husarza bym go przebrała.
Odpisz
15 września 2015, 17:34
@IkoUchiha: A za lisowczyka to już nie ? Husaria była najlepsza i w ogóle ja uwielbiam ale szanuj każdą polską jazdę.
Odpisz