Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2017, 22:20
Ja tam lubię pajączki ;-;
Odpisz
29 listopada 2018, 18:25
@xMajeczkowax: NA KRZYŻ Z NIM!!
Odpisz
14 września 2015, 23:12
Co z tego, że płaci? I tak zaraz dom zostanie spalony -,-
Odpisz
14 września 2015, 09:16
Mogę go zjeść?
Odpisz
14 września 2015, 10:57
Nie!
Odpisz
14 września 2015, 11:07
@Puchalke: *zjada pająka* Coś mówiłeś?
Odpisz
14 września 2015, 14:59
Kufa ;-;
Odpisz
14 września 2015, 21:08
Teraz musisz zjeść ptaka
Odpisz
14 września 2015, 21:09
Po co?
Odpisz
14 września 2015, 22:06
Żeby zjadł tego pająka.
Odpisz
9 września 2015, 21:32
To uczucie gdy o 2 w nocy budzisz sie a na Twojej twarzy malutki pajaczek D;
Odpisz
9 września 2015, 21:55
@Goral796: I napi**dalasz się po twarz jak głupi.
Odpisz
9 września 2015, 21:58
@Adsai: Poje**ło cię?Żeby skrzywdzić takiego malutkiego słodziaka?
Odpisz
9 września 2015, 22:10
@Crobat: Uważasz że pająki są słodkie?
Odpisz
9 września 2015, 22:44
@Adsai: Tak. Są za**biste.
Odpisz
9 września 2015, 22:48
@Maks2603: Niczym jabłka.
Odpisz
10 września 2015, 07:16
@Adsai: Śliczniutkie,zwłaszcza skakuny z tymi swoimi oczkami.
Odpisz
10 września 2015, 23:21
@Adsai: Gdyby obudził się z pająkiem na buźce to szamotałby się jak głupi, po prostu w internecie trzeba poudawać swoją inność- w tym wypadku miłość do pajączków.
Skorpiony sobie zacznijcie, ku*wa, kłaść na buźki. Będzie zabawniej.
Odpisz
14 września 2015, 06:17
widzę osobę która nie wie że są osoby które lubią pająki
Odpisz
14 września 2015, 07:07
Ale wiesz, że nie zawsze jest tak jak myślisz? Istnieją osoby co lubią pająki...
Odpisz
10 września 2015, 13:37
Właśnie pająk to nie pasożyt tylko pajęczak
Odpisz
10 września 2015, 00:07
Kawaii pajączek.
Odpisz
Edytowano - 9 września 2015, 21:59
Mi wystarczy,że jest słodki i łapie muchy i inne wkurzające gówna.
Odpisz
9 września 2015, 21:25
Skoro płaci za czynsz, to niech mi nie wchodzi do łóżka, ma swoje na strychu :l
Odpisz
9 września 2015, 21:30
@AyuS_666: Lubi się do ciebie przytulać xD
Odpisz